Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
X - opinia wątek zamknięty 7 dni czekania i przekładania decyzji jak łaskawie właściciel mieszkania...
~X
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2021

Nie polecam wątek zamknięty Wynik wynajęcia mojego mieszkania to : zdemolowane mieszkanie , nie zapłacone...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 marca 2019

Polecam wszystko przebiegło ok wątek zamknięty Fajny wybór mieszkań na wynajem. Mieszkanie eleganckie zadbane dobrze...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Wszystko sprawnie i na czas. Jestem bardzo zadowolona z ekspresowego...
~Tamara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 listopada 2018

Fajne biuro i fajni ludzie - polecam wątek zamknięty Wystawiałam z nimi swoje mieszkanie na wynajem, bardzo szybko udało się...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2018

Polecam wątek zamknięty Profesjonalne podejście i szybki czas realizacji przelewów podczas skupu...
~Władysław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Firma godna polecenia wątek zamknięty Sprzedaż mieszkania poprzez Filar Nieruchomości w Gdyni to przyjemność i...
~Filip T.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 września 2018

Filar Nieruchomości - polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalne biuro nieruchomości!! Polecam.
~Patrycja P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2018

Filar Nieruchomości z Gdyni polecam wątek zamknięty Mega profesjonalne biuro nieruchomości!!!
~Darek M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Mieszkanie na wynajem - polecam wątek zamknięty Świetna obsługa, mili i kompetentni ludzie. Szukałem mieszkania na wynajem i...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Bardzo sympatyczna obsługa wątek zamknięty Polecam, sprawna dystrybucja ofert, szybko znaleźliśmy kupca na nasze...
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Polecam!! wątek zamknięty Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu . Polecam!!
~Ilona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry