Widok

Filip M - ocena

Przedszkole, do którego uczęszcza moje dziecko, zasługuje na moją wyjątkowo pozytywną opinię. Jestem ogromnie zadowolony z wysokiego poziomu jakości edukacji, jaka zapewniana jest w placówce. Przede wszystkim, personel przedszkola jest niezwykle kompetentny i troskliwy. Nauczyciele są wykwalifikowani, pełni pasji i zainteresowania. Wiedzą, jak zainteresować dzieci różnorodnymi zajęciami, które są zarówno edukacyjne, jak i zabawne. Dzięki temu, moje dziecko nie tylko rozwija swoje umiejętności intelektualne, ale też umiejętności społeczne i emocjonalne.Przedszkole ma również świetnie zorganizowaną przestrzeń i dostęp do niezbędnego sprzętu edukacyjnego. Jest przytulne, czyste i bezpieczne.Warto również wspomnieć o różnorodności zajęć, jakie są oferowane w przedszkolu. Moje dziecko ma możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez udział w warsztatach artystycznych, naukę tańca, sportu i innych aktywności. Jestem również zadowolony z komunikacji i współpracy z personelem i dyrekcją przedszkola, która zawsze służy pomocą i wsparciem. Podsumowując - polecam z całego serca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy Panie Filipie za wspaniałą opinię. Pomimo miłości do dzieci, praca w przedszkolu nie należy do łatwych i takie słowa działają na kadrę bardzo motywująco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry