Widok

Filmze ślubu który z przyjemnością się ogląda

Po długim oczekiwaniu doczekałam się swojego filmu i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Początkowo długo wahałam się czy mieć film czy nie, gdyż niestety filmy które widziałam zazwyczaj były nudne i długie a i w trakcie kręcenia kamerzyści potrafili być irytujący. W trakcie poszukiwań filmowców natknęłam się na COOLARTPRO , których entuzjazm i niebanalne podejście do tematu przekonały mnie. I jestem dziś szczęśliwa że dałam się im uwieść, gdyż nasz film okazał się świetny, trwa niecałe 50, a jednocześnie pokazuje wszystkie najistotniejsze momenty. Jestem pod wrażeniem wrażliwości z jaką filmowcy podeszli do zadania: dyskretni a jakże skuteczni. Uchwycili świetne momenty i doskonale zmontowali film (trochę jakby w formie teledysku), który z przyjemnością się ogląda. Wczoraj była rodzina i przyjaciele i oglądaliśmy film kilka razy, tak się podobało. I co najważniejsze nie ma momentów kiedy któryś z gości niekorzystnie się zachowuje czy wygląda. Wybrane są tylko te ujęcia, które przywołują uśmiech, przypominają radość jaka wówczas panowała. Jestem pod wielkim wrażeniem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
My z narzyczonym dziś byliśmy kręcić z ekipą COOLARTPRO zaproszenia. Było super. Również moge napisać że to świetni ludzie, super podejście do kręcenia z nami amatorami, wszystkie stresy i wstyd przy nich uciekają. Naprawde godni polecenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Moźecie podać cenę za film z wesela?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo najlepiej stronkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu masz kilkanaście najlepszych firm na jednej stronie.
http://sfs.org.pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A najciekawsze że to kolejny wątek po usunięciu poprzedniego przez admina, robiący na siłę reklamę tej firmie. Zaczyna się coś na rodzaj kampanii sharka a filmy ...Amatorka
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
hej, akurat na stronie do której link podałam nie ma tej firmy, więc nie robię im żadnej reklamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widzialam ze filmiki sa naprawne niezle- podaj cene
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
amatorka? Obejrzyj najpierw film, a skoro piszesz że amatorka to się raczej na tym nie znasz, są też zadowoleni klienci którzy pisza swoje zdanie, wkoncu po to te forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
...no przecież piszę po obejrzeniu, brak panowania nad światłem, kiepski montaż i jakość techniczna ...jak na dzisiejsze możliwości filmowania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Może ona miała na myśli, że na stronie SFŚ filmiki są niezłe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Filmiki sa rewelacyjne !!! :D
Gdziekolwiek się znajdujesz, twój świat tworzą twoi przyjaciele.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

COOLARTPRO TO NIEPOROZUMIENIE!!!

JA chętnie się wypowiem na temat fotografii w wykonaniu duetu COOLARTPRO!!!!!

Zdjęcia, które otrzymaliśmy wołają o pomstę do nieba:( niestety. Poucinane kończyny: ręce, nogi, bardzo cenne i istotne dekoracje, brak ostrości, złe wykadrowanie, wielu zdjęć w ogóle nie rozumiemy typu: konar drzewa zajmujący dużą część zdjęcia, a my jako dodatek, zdjęcia prześwietlone czego efektem jest paskudna kolorystyka. Jeśli jest sierpień i człowiek jest opalony , a na zdjęciach wyglądamy jak albinosi to chyba coś jest nie tak, prawda?

Dodatkowo OBSŁUGA - miła tylko do momentu wykonania sesji i otrzymania wynagrodzenia.

OFERTA - bardzo wysokie ceny nijak proporcjonalne do jakości otrzymanych zdjęć.

JAKOŚĆ USŁUG - BEZ KOMENTARZA !!!! Tak jak wspomniałam zdjęcia źle wykadrowane, bez ostrości, poucinane kończyny: ręce, nogi oraz bardzo cenne i istotne DEKORACJE!!!! Współpraca dalece odbiegająca od min.zasad kultury osobistej i dialogu, prowadzona ze strony "PANA FOTOGRAFA" krzykiem, agresją i nie odbieraniem telefonów oraz skasowaniem nas jako "niewygodnych klientów" z portali społecznościowych!!!!

KREATYWNOŚĆ - poziom 0. Wszystkie POMYSŁY I ARANŻACJE były naszymi sugestiami i tylko wyłącznie naszą zasługą.

PRZYSTĘPNOŚĆ CEN: COOLARTPRO ma ceny bardzo wygórowane!A jeśli już podejmują się na wykonanie sesji za mniejsze pieniądze, na które sami przystają możecie być pewni, że efekty w postaci otrzymanych zdjęć będą bardzo ROZCZAROWUJĄCE I OCIERAJĄCE SIĘ O ABSURD jak zresztą cała współpraca z tą " PROFESJONALNĄ FIRMĄ"

SZCZERZE NIE POLECAMY, A WRĘCZ PRZESTRZEGAMY ICH KOLEJNYCH POTENCJALNYCH KLIENTÓW. JEDYNE CO GWARANTUJĄ TO "BEZCENNE WSPOMNIENIA" W POSTACI ROZCZAROWANIA ORAZ NIESMAKU JAKIE POZOSTAJĄ PO WSPÓŁPRACY Z NIMI!!!!l
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry