Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rozczarowani - opinia wątek zamknięty Odradzam!!!! Sami nazywają się "profesjonalistami", niestety daleko...
~Rozczarowani
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2020

Asia - opinia wątek zamknięty Film który wykonalo dla nas Coolartpro jest spełnieniem naszych oczekiwań w...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2016

Najlepsza filmowa opowieść o najważniejszym dniu w życiu wątek zamknięty Film od CoolArtpro to nie jest zwyczajny film ze ślubu i wesela. Jeśli...
~Anna Kwiatkowska
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2011

Polecamy wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta. Wykonali dla nas zarówno film jak i...
~Marta i Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Profesjonaliści !!!! wątek zamknięty Jestem przekonana że sposób wykonania filmu czy zdjęć będzie odpowiadał...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

spełnianie mazeń ... wątek zamknięty moja osobista sesja foto była dla mnie zawsze marzeniem ...spełniłam ja...
~zadowolony klijent
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Nie polecam nikomu wątek zamknięty Wmawiają ludziom wszystko a na zdjęcia i film z wesela czeka się ponad rok...
~Edek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Coolartproo wątek zamknięty Zdjęcia jakościowo dobre ale Pan Fotograf zachowywał się jak by był za kare...
~:/
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

Coś więcej niż film... wątek zamknięty Podczas planowania ślubu stanęliśmy przed dylematem(jak większość...
~Asia i Wojtek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2014

Filmze ślubu który z przyjemnością się ogląda wątek zamknięty Po długim oczekiwaniu doczekałam się swojego filmu i jestem w pełni...
Barcelona
12

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry