Widok

Najlepsza filmowa opowieść o najważniejszym dniu w życiu

Film od CoolArtpro to nie jest zwyczajny film ze ślubu i wesela. Jeśli chcecie zobaczyć barwną i dynamiczną historię waszego uczucia zaklętą w pięknych, misternie dopracowanych ujęciach - to polecam właśnie ich pracę. W przemiłej atmosferze zrealizujecie prawdopodobnie najlepsze zdjęcia w życiu. Jeśli obawiacie się kamery - podpowiedzą wam, co robić - mają na to sposoby :) Oczywiście film z wesela może być trzygodzinną matową historią mszy, tańców gości i oczepin. Ale tego nie zrealizuje wam CoolArtPro. Oni kręcą tylko bajkowe chwile!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8
Filmy faktycznie robią na wysokim poziomie ale ja na temat miłej współpracy powiedziałabym więcej... miła jest do dnia ślubu ale później niestety plotkują i wymyślają o klientach rzeczy które nie miały miejsca... wszystko żeby siebie wybielić. jeśli w umowie jest zapis o 8- miesięcznym terminie realizacji to klient może być pewien że wykorzystają dokładnie 8 miesięcy.. przy podpisywaniu umowy czarują że będzie szybciej ale w rzeczywistości nic szybciej nie jest. poza tym opowieści jak zaprzyjaźniają się z klientami i odbiory są przy winie i kolacji to też sytuacje które istnieją tylko w ich opowieściach. Gdybym miała wybierać jeszcze raz, mimo dobrego filmu nie skorzystałabym z ich usług- niesmak zostaje a oni innowacyjni nie są. sposób w jaki powstają filmy jest już popularny w całej Polce, a ceny które obecnie proponują również nie należą do szczególnie promocyjnych.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 10
Niestety nie zgadzam się z powyższą opinią. Również byłam klientką Coolartpro i nie mogę powiedzieć złego słowa na temat naszej współpracy. Wręcz przeciwnie - film jest niesamowity, uwzględnili nasze uwagi w przygotowaniu filmu, co nas cieszy i powstał nowoczesny i wesoły videoklip. Aczkolwiek zgadzam się, że taki poziom filmowania oferuje już bardzo wiele firm. Natomiast chciałabym podkreślić, że Jagoda i Michał są niesamowicie pozytywnymi i wesołymi ludźmi. Podczas kręcenia klipów i w dniu ślubu wprowadzali niesamowicie luźną i wesołą atmosferę, żartowali, Jagoda poprawiała mi fryzurę, która się rozpadała :) Miałam poczucie, że nie są oni "wynajętą ekipą" ,lecz goścmi zaproszonymi na uroczystość. Nasi goście weselni również bardzo polubili Jagodę i Michała, żartowali z nimi i rozmawiali, a więc absolutnie nie można im zarzucić że "czarują i są nieszczerzy". Pozdrawiam!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
Całkowicie zgadzam się z powyższą opinią. Miła współpraca z COOLARTPRO kończy się w momencie otrzymania przez nich zapłaty. Opowieści o piciu razem wina itp. tez są nam dobrze znane ( to chyba taki ich chwyt marketingowy) Rzeczywistość niestety jest zupełnie inna. Rozczarowująca...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
Niestety mieli 6 miesięcy na zrobienie filmu mija przeszło rok i filmu nie ma, niby taka dobra firma jakaś ściema
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, jeśli chodzi o zaprzyjaźnianiu się z klientami to jak najbardziej prawda. Jagoda i Michał są tak sympatyczni że nie da się ich nie lubić. Tworzą zgraną i profesjonalną ekipę. Do tej pory nie mogę sobie z mężem darować że wybraliśmy tylko Foto. Zrobili więcej niż zakładaliśmy na początku i nie dopłacaliśmy ani złotówki. Termin pleneru przekładaliśmy chyba ze sto razy ba zawsze coś nie pasowało ale zawsze mogłam liczyć na zrozumienie. Kiedy w końcu się zgraliśmy pogoda nie dopisała.. ale za to dopisali Michał z Jagodą zrobiliśmy super zdjęcia było bardzo spontanicznie i wesoło;) do tego spotkaliśmy się jeszcze raz w słoneczny dzień żeby dopiąć całości choć się nie spodziewaliśmy .. ;) Jak to Michał powiedział " dopiero wtedy pokaże na co go stać" i tak właśnie było - super spotkanie świetne zdjęcia, pamiątka niezapomniana. Byliśmy w tylu miejscach że wątpię aby jakaś inna firma nie policzyłaby sobie dodatkowych godzin.. A i nie wspomniałam jeszcze, że przed plenerem zostałam przez Jagodę profesjonalnie umalowana ;) i to wszystko w cenie;)
Do odbioru zdjęć zostaliśmy zaproszeni na pyszną kolację z winem. Gdzie to My powinniśmy im w ten sposób podziękować.
Do dziś utrzymujemy super kontakt i wiem że nie jesteśmy jedyni..
COOLARTPRO to profesjonaliści którzy słuchają i potrafią nadać romantyczny oraz nowoczesny klimat każdej chwili.
Jeśli chodzi o zdjęcia z wesela to Michał był wszędzie uchwycił każdą ważna chwile. Na filmie nie widać tyle ile uchwycił sam jeden Michał ;))))))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fotograf Michał zero profesjonalizmu, w dniu wesela jego zachowanie jest absurdalne, było mi wstyd kogo wynajęłam, a zdjęcia złe nie były ale Michał nie słuchał co do niego mówię, prosiłam o zdjęcia z gośćmi a on po prostu mnie olał!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry