Finansowy Piotr

Doradztwo finansowe Kredyty i pożyczki

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 8/6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Własne cztery ściany Witam. Poszukiwałem pomocy przy wyborze kredytu hipotecznego i w sieci...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 27 września 2019

kredyt hipoteczny Zdecydowałam się na skorzystanie z pośrednictwa "Finansowego Piotra" po...
~Hanna
-

dodano: 27 września 2019

Marek i Agnieszka z Gdańska - opinia Bardzo staranne i profesjonalne podejście do klienta. Bardzo wnikliwa analiza...
~Marek i Agnieszka z Gdańska
-

dodano: 24 września 2019

Profesjonalna obsługa Trafiłem do pana Piotra z polecenia. Chodziło o kredyt hipoteczny na zakup...
~Mikołaj B.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 września 2019

Kredyt Hipoteczny Pan Piotr to przede wszystkim specjalista w swojej pracy, cechuje go...
~Radosław
-

dodano: 11 września 2019

Kredyt hipoteczny Po raz drugi skorzystaliśmy z usług Piotr Finansowy .Polecam Panią Renatę...
~Ewa,Irek K.
-

dodano: 10 września 2019

Pełen profesjonalizm - Polecam Pan Piotr od początku naszej, mojej i męża, przygody związanej z ubieganiem...
~Agata Grynia
-

Izabela B. - opinia Bardzo polecam usługi pana Piotra ze względu na indywidualne podejście i...
~Izabela B.
-

Profesjonalne doradztwo i pomoc. Korzystałem z pomocy Pana Piotra już dwukrotnie i za każdym razem byłem...
~Michał
-

Najlepszy ekspert kredytowy w 3mieście Pan Piotr to człowiek, który zna się na rzeczy. Przede wszystkim czuć, że...
~Jakub Szarmach
-

Profesjonalny przewodnik w skomplikowanym świecie finansów (i do tego sympatyczny :)) Jak się okazało, wiedza doradcy finansowego dramatycznie różni się o tej,...
~Inwestorzy
-

Kredyt Hipoteczny Z usług "Finansowego Piotra" korzystaliśmy z mężem kolejny raz. Za każdym...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 sierpnia 2019

Bardzo cenię sobie współpracę z Renatą Król z Finansowego Piotra Z Panią Renatą współpracowaliśmy przy pozyskaniu kilku kredytów i pożyczek...
~Sylwester
-

dodano: 5 sierpnia 2019

Kredyt hipoteczny Dzięki pomocy Pana Piotra cały proces starania się o kredyt na mieszkanie...
~Adam
-

dodano: 4 sierpnia 2019

devnull - opinia Fantastyczne doradztwo i obsługa. Finansowy Piotr to unikat na naszym rynku....
~devnull
-

dodano: 2 sierpnia 2019

Szczerze polecamy Do Pana Piotra trafiliśmy z polecenia znajomych, a teraz sami szczerze...
~Natalia
-

dodano: 22 lipca 2019

Z czystym sumieniem polecamy W naszym przypadku decyzja otrzymania kredytu hipotecznego,stała pod dużym...
~Emil , Patrycja
-

dodano: 15 lipca 2019

Serdeczne podziękowania dla p. Piotra i p.Malgosi Serdecznie polecam korzystanie z usług Pana Piotra. Mega profesjonalna...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 14 lipca 2019

Kredyt hipoteczny Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Mimo odmowy udzielenia mi przez mój bank...
~Mirek
-

dodano: 10 lipca 2019

pełen profesjonalizm Witam, Śmiało, z czystym sumieniem mogę polecić firmę Pana Piotra. Pół roku...
~NataliaKu
-

dodano: 8 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry