Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kuba - ocena nowy temat Polecam! Profesjonalne podejście do klienta, fachowy montaż oraz materiały...
~Kuba
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Bartosz Cieszyński - ocena Szybko, sprawnie, fachowo, zgodnie z zamówieniem.
~Bartosz Cieszyński
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 10 października 2023

Zuzanna - ocena Praca z firmą Finch to sama przyjemność. Super realizacja, doradztwo w...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 5 października 2023

Patrycja - opinia Okna wyglądają, tak jak sobie wymarzyłam. Do tego świetna obsługa klienta -...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty Wszystko super. Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm.
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 grudnia 2021

Zuzanna - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam :) Najwyższy poziom i pełen profesjonalizm pod każdym...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 grudnia 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Zamówiłem komplet żaluzji wraz z montażem do całego mieszkania. Oferta firmy...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2020

Polecam wątek zamknięty Szybki termin realizacji zamowienia, mila obsluga, duzy wybor materialow i...
~K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Świetna obsługa i duży wybór wątek zamknięty Bezproblemowa obsługa, naprawdę duży wybór materiałów (nie mogliśmy się z...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

Rolety - polecam wątek zamknięty Rzetelny montaż. Rolety wyglądają bardzo ładnie. Na pewno skorzystam jeszcze...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

Żaluzje wątek zamknięty Krótki termin realizacji w konkurencyjnej cenie. Żaluzje wyglądają świetnie....
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

szybko, sprawnie, rzetelnie wątek zamknięty jak w temacie - korzystałam z usług firmy latem tego roku, zamontowane rolety...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 października 2015

Firma godna polecenia! wątek zamknięty Profesjonalnie, rzetelnie i terminowo wykonane usługi. Dzięki firmie mój dom...
~Barbara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 września 2015

POLECAM wątek zamknięty SZYBKO SPRAWNIE BEZPROBLEMOWO. BARDZO DOBRY KONTAKT ZE SPRZEDAJĄCYM. POLECAM
~SŁAWEK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 maja 2015

POLECAM wątek zamknięty Jestem bardzo zaskoczona różnorodnością i bogactwem osłon okiennych, jakie...
~Magdalena G.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry