Widok

Firma NapinanaPolska

Witam, czy ktokolwiek z użytkowników miał może styczność z ta firma? Wraz z mężem zaprosiliśmy przedstawiciela na pomiary, przejrzeliśmy katalogi, pan podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, ALE.. oprócz strony internetowej nie możemy znaleźć żadnych informacji na temat firmy-brak opinii, żadne forum o nich nie wspomina, na stronie nie ma podstawowych danych firmy takich jak NIP. Nie ukrywam, ze jesteśmy odrobine zmieszani- tym bardziej, ze kwota za usługę nie jest mała. Jeżeli maja Państwo jakiekolwiek informacje na temat firmy proszę o odpowiedz, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam ten sam problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powazna firma zamieszcza na swojej witrynie internetowej takie rzeczy, jak np. :

XXX.pl sp. z o.o. z siedzibą w miescie YYY, przy ul. ZZZ 182, kod pocztowy 12-345 XXX, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy XXX - VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 1111111, kapitał zakładowy: xxx złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 123-hh-ii-798, REGON 123456789

Jezeli takich rzeczy nie zamieszczaja, to rzeczywiscie moze to byc dziwne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

firma kogucik! przestrzegam przed korzystaniem z ich pseudo oferty! naciągacze zza wschodniej granicy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy strona na której są fikcyjne postaci może być wiarygodna?
Nie powiem że to firma krzak ale jak startujesz to nie udajesz big korporacji - pani która zwie się Karolina Jarocka i jest niby kierownikiem marketingu występuje na kilkuset innych stronach - prawy przycisk myszy - szukaj obrazu w Google. Reszta osób pewnie tez fikcyjna ale już nie sprawdzałem...
Reszta też super wiarygodna, brak nip, regon, krs, nazwiska jeśli działalność, czegokolwiek,
brak adresu (proszę spojrzeć co wskazuje podany adres), brak info, domena zarejestrowana na osobę prywatną na początku roku itd itp... Ech ludzie, nie macie gdzie tracić pieniędzy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Że też nie wpadłem wcześniej na ten post ;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

System oddymiania (3 odpowiedzi)

System oddymiania w hali produkcyjnej. Jak wyglada?

Zakup mieszkania w trójmieście (73 odpowiedzi)

Witaj Was wszystkich rodowitych trój-mieszczan jak i trójmiejskich imigrantów, ;) tych drugich...

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

do góry