Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julita - opinia wątek zamknięty Super sklep! Długo szukałam takich przystępnych cen za kosmetyki naturalne
~Julita
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

Ireneusz - opinia wątek zamknięty Asortyment spełnia moje oczekiwania. Obsługuje miła Pani która zawsze...
~Ireneusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

Świetna hurtownia. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z zakupów stacjonarnych w hurtowni. Zawsze znajdę...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 listopada 2019

Justyna wątek zamknięty Zwykle kupuję stacjonarnie w Poziomce, ale zdarzyło mi sie zamówić kilka razy...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 września 2019

Elenka - opinia wątek zamknięty Pozytywnie przebiegło zamówienie, dodatkowo doceniam duży asortyment,...
~Elenka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lipca 2019

Dobra hurtownia, fajne ceny wątek zamknięty Dużo naturalnych produktów, znane marki, sprawdzone. Szybciutko dostałam...
~Juxul
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Super jakość produktów. Czas wysyłki okej. Najważniejsze dla mnie, to świetne...
~Nana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 listopada 2018

Jestem zadowolona z obsługi wątek zamknięty Polecam firmę, 1. Duża dostępność produktów, zresztą znanych marek –...
~Emilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

zaopatruje sie glownie na alegro wątek zamknięty ale tu zdarzy sie znalezc cos w dobrej cenie. moja kobieta zawsze chce byc...
~wyhu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2012

Gorąco polecam wątek zamknięty Odwiedziłam firme RELAX osobiście, zostałam miło zaskoczona bo dostałam...
~gosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry