Widok

Firma nie otwarta na nowe rozwiązania

Posiadałem projekt indywidualny domu energooszczędnego od renomowanej gdańskiej pracowni. Po uzyskaniu pozwolenia na budowę szukałem firmy, która wykona dom zgodnie z założeniami projektowymi. Skontaktowałem się m.in. z firmą Inhom i umówiłem się na spotkanie. Właściciel wyczerpująco tłumaczył czym zajmuje się firma, jaką na specyfikę i technologię budowy, jak wygląda współpraca. Jednym z pierwszych ogólnych pytań to: ile jest miejsca na działce? Jak się okazało Inhom zastanawiał się na ewentualnym powiększeniem domu celem wygospodarowania pomieszczenia technicznego. Na moją sugestię, aby skupić się na rozwiązaniach przyjętych przez architekta w projekcie i na ich podstawie przedstawić ofertę... nastąpiła cisza. Jak w ogóle śmiałem wtrącić coś takiego... Właściciel skupił się na rozwiązaniach, które stosuje w swoich realizacjach. Ja natomiast szukałem firmy, która nie obawia się podejmowania nowych rozwiązań i ma elastyczne podejście do klienta.
Moja ocena
oferta: 3
 
obsługa: 3
 
jakość usług: 3
 
terminowość: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za tę opinię. Po pierwsze chciałbym wyrazić ubolewanie, że poczuł Pan dyskomfort w trakcie naszej rozmowy, nie to było intencją. A skoro poruszył Pan tę kwestię to chciałbym skorzystać z okazji i podzielić się następującymi przemyśleniami: Jako specjaliści oraz pionierzy w swojej branży skupiamy się na własnych autorskich rozwiązaniach i sprawdzonych technologiach. Nie budujemy wszystkiego i wszystkim. Nie jesteśmy zwykłą firmą ogólno-budowlaną, która wykonuje wszelkie projekty. Projektujemy, budujemy oraz rozwijamy własne rozwiązania technologiczne. Dzięki temu możemy zaoferować bardzo dobry produkt w bardzo dobrej cenie. Uważamy, iż nasza koncepcja budowy oraz ogrzewania jest prawdopodobnie najlepszą opcją pośród całej gamy dostępnych technologii i systemów grzewczych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry