Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł Kuźma - opinia wątek zamknięty Budowa domu w cenie mieszkania. Swoje 70 m2 zamieniłem na 125 m2....
~Paweł Kuźma
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

Firma nie otwarta na nowe rozwiązania wątek zamknięty Posiadałem projekt indywidualny domu energooszczędnego od renomowanej...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Dom pasywny wątek zamknięty Z pełnym zaufaniem, bo: profesjonalnie, rzetelnie, uczciwie, fachowo, zgodnie...
~Agnieszka i Darek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Dom zeroenergetyczny wątek zamknięty Witam! Napiszę krótko. Parterowy dom jednorodzinny powstał w rok od momentu...
~Wojciech Grabowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 marca 2016

Polecamy firmę INHOM! wątek zamknięty Współpraca z firmą INHOM od początku przebiegała wzorowo. Przed rozpoczęciem...
~Weronika i Wojciech Radziwon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Dom, który nie ma komina :) wątek zamknięty Z mężem od dawna nosiliśmy się z zamiarem budowy domu. Po długich analizach i...
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Dom 160m2 wątek zamknięty W 2013 roku wraz z żoną zleciliśmy projekt i budowę domu firmie Inhom. Dla...
~Radek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Polecam! wątek zamknięty W 2013 roku razem z mężem szukaliśmy firmy, która wybudowałaby nam...
~Aleksandra i Dariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2015

Dom bez komina wątek zamknięty Moja siostra razem z mężem zleciła budowę domu energooszczędnego firmie...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Dom wg projektu "Tani & Niezależny" wątek zamknięty Długo zastanawialiśmy się z Żoną nad wyborem odpowiedniej firmy, której...
~Sławomir
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2014

Polecam firmę INHOM wątek zamknięty Jeżeli budować dom to tylko z firmą Inhom. Firma pomagała we wszystkich...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

z całą odpowiedzialnością polecam! wątek zamknięty polecam usługi tej firmy w 100% - moje 100 letnie mieszkanie zostało...
~Marianna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Budowa domu wątek zamknięty Od pół roku mieszkam w domu wybudowanym przez firmę Inhom. Jestem bardzo...
~Izabela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

Budowa domu energooszczędnego wątek zamknięty Zlecając zarządzanie procesem naszej budowy firmie INHOM, zaoszczędziliśmy...
~AZ
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

Remont mieszkania wątek zamknięty Zleciłam prace remontowe tej firme i jestem zadowolona. Prace zostały...
~Dori81
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

remont lokalu wątek zamknięty Miałam okazję skorzystać z usług firmy INHOM. Prace zostały wykonane...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry