Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Korzystam z ofert firmy od około roku - panie zjawiają się u mnie co dwa...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Miło, fachowo, punktualnie. Panie pracy się nie boją, wysprzątały na błysk....
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Jest super wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Panie spisały się na medal, mieszkanie zostało...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2017

POLECAM!!!!!!!!! wątek zamknięty Firma sprzątająca na najwyższym poziomie, godna polecenia! Kontakt jak i...
~Ela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Polecam! wątek zamknięty Polecam firmę sprzątająca Wigo, doskonale uszykowali nasz dom na święta, jest...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 grudnia 2016

Sprzątanie zakładu fryzjerskiego wątek zamknięty Firmie Wigo zleciłam sprzątanie generalne zakładu fryzjerskiego. Usługa...
~Stefania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

usługa wykonana bardzo dobrze wątek zamknięty nie mam żadnych zastrzeżeń. Sprzątanie na bardzo dobrym poziomie, miła...
~Anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2016

Szczerze polecam wątek zamknięty Jeśli szukacie firmę sprzątającą to trafiliście w dziesiątkę sprzątali u mnie...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Emilia - opinia wątek zamknięty Korzystałam z usługi sprzątania po wykonczeniach. Wszystko wyczyszczone na...
~Emilia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Usługi na najwyższym poziomie! ! wątek zamknięty Wigo to solidna firma, która podejmie się każdego wyzwania. Doswiadczeni...
~Sabina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

polecam! wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt z panią prezes :) bardzo dokładnie wysprzątane wszystkie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

Szczerze polecam! wątek zamknięty Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę Wigo. Z jej usług korzystam dość...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

Warto skorzystać wątek zamknięty Polecam usługi tej firmy. Dwie sympatyczne panie sprawnie i fachowo...
~M.S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Opinia wątek zamknięty Cały dom po kilku godzinach dosłownie lśnił! Myślę, że lepszej nie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Ola - opinia wątek zamknięty Polecam! Profesjonalna firma, korzystałam z jej usług już kilka razy. Pani...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry