Fitboxy

Catering dietetyczny

Reda, Zdrowa 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Angelika - opinia nowy temat Jestem na diecie bez laktozy i glutenu z Fitboxy już od 3 miesięcy. Dzięki...
~Angelika
-

ostatnia odp. 17 godzin temu

dodano: 28 września 2020

Urszula - opinia nowy temat Będę z Wami długo, bo Wasza dieta przypadła mi do gustu najbardziej spośród...
~Urszula
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 września 2020

Aleks P - opinia nowy temat Ekstra jest to jedzenie i niedrogo, polecam
~Aleks P
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 26 września 2020

Bożena - opinia nowy temat Przepysznie przyrządzone posiłki, bardzo przemyślany jadłospis, który nie...
~Bożena
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 26 września 2020

Ula - opinia nowy temat Jako miłośniczka zdrowego stylu życia i człowiek wiecznie na diecie :D...
~Ula
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 23 września 2020

Janka - opinia nowy temat Kupiłam na próbę, a teraz będę przedłużać, bo rozsmakowałam się w diecie wege...
~Janka
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 22 września 2020

Karina - opinia nowy temat Pierwsze pudełka i od razu strzał w dziesiątkę. Kierowałam się opiniami...
~Karina
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 września 2020

Lilianna - opinia nowy temat Polecam bardzo dietę bez glutenu, posiłki są doskonale przemyślane i dobrze...
~Lilianna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 września 2020

Sergiusz - opinia nowy temat Jak tylko wjechała dietka od Fitboxów, od razu czułem się lepiej. Po jakimś...
~Sergiusz
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 września 2020

marek - opinia nowy temat Ojjjj wy to wiecie jak nam dogodzić! W życiu nie jadłem tak dobrej karkówki i...
~marek
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Ola - opinia nowy temat Zawsze świeżutkie, nawet teraz, w lecie. Dostawa prosto pod drzwi, pudełka...
~Ola
-

dodano: 31 sierpnia 2020

Jarek - opinia nowy temat Ostatnio jadłem bardzo dobrą carbonarę - makaron i sos idealnie przyrządzone
~Jarek
-

dodano: 30 sierpnia 2020

Wiki - opinia nowy temat jestem na tym cateringu już od miesiąca :) przyznaje że głównym powodem było...
~Wiki
-

Irmina - opinia nowy temat Zamówiłam na 5 dni i szybko rozszerzyłam opcję na dłużej na razie na...
~Irmina
-

Karol - opinia nowy temat Przepyszne, doprawione obiady. Idealne zupy, świetnie skomponowane sałatki....
~Karol
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Izabella Zapała - opinia nowy temat Nie spodziewałam się, że kiedyś się skuszę na pudełka :D Ale kumpela...
~Izabella Zapała
-

dodano: 28 sierpnia 2020

Magdalena - opinia nowy temat Przy kaloryczności 1800 kcal i odżywianiu się w 99% pudełkami FitBoxy mogę...
~Magdalena
-

dodano: 27 sierpnia 2020

Elżbieta - opinia nowy temat Najlepsze pudełka, z jakimi do tej pory się spotkałam. Musiałam przetestować...
~Elżbieta
-

dodano: 26 sierpnia 2020

Marta - opinia nowy temat Najlepsze są wasze śniadania, uwielbiam. Dają niezłego kopa energetycznego i...
~Marta
-

dodano: 26 sierpnia 2020

Ela - opinia nowy temat Dzięki tym pudełkom chudnę na razie -4 kg, ale to dopiero początek mojej...
~Ela
-

dodano: 24 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry