Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kaja - opinia wątek zamknięty Wow. Dawno się tak nie dałam zrobić w balona. 0/10 . (...) Ciekawe ilu z nas...
~Kaja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 listopada 2021

Karina - opinia wątek zamknięty Kontakt z firmą praktycznie nieistnieje. Na 20 dni diety 3 razy nie dostałam...
~Karina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 listopada 2021

nonono - opinia wątek zamknięty Nie polecam!!! Dostawy prawie zawsze spóźnione, brakujące posiłki albo dwa...
~nonono
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 listopada 2021

Alison - opinia wątek zamknięty Korzystałam i jestem pewna jednej rzeczy w życiu, że już nigdy więcej nie...
~Alison
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 listopada 2021

Niezadowolony - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Zamówiłem dwie, dostaje jedna. Biuro klienta nie odbiera,...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 listopada 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Złożyłam, zamówienie, opłaciłam i nic. Fitboxów nie ma, telefonów nie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 listopada 2021

agnieszka - opinia wątek zamknięty brak słów. nadal nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za nie dotrzymanie warunków...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Jacek - opinia wątek zamknięty Po kilku nieudanych doświadczeniach z cateringami ten miał być moją ostatnią...
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty Zero kontaktu z firmą, od miesiąca nie mogę się doprosić o zwrot pieniędzy
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Nie wywiązanie z umowy. Dieta wykupiona na miesiąc dostarczone posiłki DWA i...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Daliśmy się nabrać na ocenę tutaj, niestety. Po tygodniu dostaw...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty Tragedia. Zamówiłam catering na 20dni. Skończyło się na jednej dostawie. Od...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Tragedia. Brak dostaw, brak kontaktu, usuwanie negatywnych komentarzy
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Brak kontaktu kompletny, zero odpow na maile, niemożność połączeń...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Pablo - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Jedzenie jest smaczne, różnorodne. To dopiero drugi...
~Pablo
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Jowita - opinia wątek zamknięty Dramat nie polecam nikomu pieniędzy nie chcą oddać chociaż zrezygnowałam z...
~Jowita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

Kamila - opinia wątek zamknięty Ludzie, to jest rosyjska ruletka. Jak komuś dostarczą zamówienie, to jest...
~Kamila
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

Angelika - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Nie spotkałam się do tej pory z tak kiepsko zorganizowaną firmą....
~Angelika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

Karina - opinia wątek zamknięty Jeśli chodzi o dietę - jem wszystko i lubię odkrywać nowe smaki. Dlatego...
~Karina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 października 2021

Mariola - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na tę dietę. Porównując z...
~Mariola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 października 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry