Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aneta Stępniak - opinia wątek zamknięty Najlepszy catering dietetyczny jak dotąd, po kilku nieudanych próbach i...
~Aneta Stępniak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 czerwca 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Wasze hummusy i wszystkie pasty kanapkowe oferowane na śniadanie czy...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

duchu - opinia wątek zamknięty Absolutnie nie polecam. Do tej pory nie dostałem zwrotu pieniędzy za...
~duchu
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Najgorzej. Od 27 kwietnia Zamówiłam dietę wegetariańską na 20 dni. Pierwszy...
~Anna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 maja 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Fatalny catering. Dużo cukrów prostych i przetworzonych produktów. Brak...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Maja - opinia wątek zamknięty Tragedia! Posiłki albo nie dowożone wcale , albo cześć posiłków zepsuta....
~Maja
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 czerwca 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Pierwszego dnia nie otrzymałam cateringu, Pani poinformowałam mnie, że nikt...
~Ewa
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2021

lukasz - opinia wątek zamknięty Tragedia. Przez 3 dni ani razu nie dostarczyli posiłków. Po wielu...
~lukasz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2021

Wacław - opinia wątek zamknięty Mięsna opcja bardzo ok, ale wege też moja dziewczyna ma dietę bezmięsną i...
~Wacław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2021

Basia - opinia wątek zamknięty Świeże warzywa, świeże soki, różnorodne posiłki i wytrwane, i słodkie....
~Basia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

Jagna - opinia wątek zamknięty Widzę efekty 2 miesiące na bezglutenie od Fitboxów i już kilka kilogramów...
~Jagna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 czerwca 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Fajnie, że cena niska, szczególnie przy różnych promocjach i rabatach, np....
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 czerwca 2021

Sonia - opinia wątek zamknięty Sernik z musem truskawkowym był obłędny! :)
~Sonia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 czerwca 2021

olek91 - opinia wątek zamknięty Nie wiem jak wy to robicie że wszystko od was mi smakuje :) Każde jedno danie...
~olek91
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 czerwca 2021

Regina - opinia wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że trafiłam na ten catering pudełkowy. Jadłam już różne...
~Regina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 czerwca 2021

Karol - opinia wątek zamknięty Udało mi się skorzystać z ostatniej promocji -25% :) czyli lecę z kolejnym...
~Karol
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 czerwca 2021

wiki - opinia wątek zamknięty Jestem na Fitboxy już 2 miesiące. W tym czasie schudłam 6 kg - bez wyrzeczeń...
~wiki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 czerwca 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Świetny catering! Jedzenie jest bardzo dobre i wszystkie posiłki ładnie też...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 czerwca 2021

Konrad - opinia wątek zamknięty Bardzo atrakcyjna oferta. A wasze menu? Jest rewelacyjne! Racuchy, pierogi,...
~Konrad
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 czerwca 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Zupy są genialne, szczególnie meksykańska. Sycące, wartościowe bardzo mi...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 maja 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry