Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena - opinia wątek zamknięty Zdrowa, dobrze zbilansowana dieta, kalorie i makroskładniki odpowiednio...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 maja 2021

Zuza - opinia wątek zamknięty Przetestowałam dwa warianty: wege i wege + ryba, oba były pyszne, ale dieta...
~Zuza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 maja 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Fajna opcja dla każdego, kto dba o linię. Dobre ceny, w których można kupić...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 maja 2021

NegroPerla - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Jedzenie dobre ale co z tego skoro nie dowożą. W przeciągu 20...
~NegroPerla
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Alka - opinia wątek zamknięty Drugi miesiąc na diecie odchudzającej z fit boxy: nawet nie wiem kiedy to...
~Alka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Olga Jurczyk - opinia wątek zamknięty Kurczę, ktoś ma genialne pomysły. Smaki totalnie pod moje podniebienie....
~Olga Jurczyk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 maja 2021

Paula - opinia wątek zamknięty Wege ryba to najciekawszy wariant burger z pstrąga był superniespodzianką. A...
~Paula
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 maja 2021

Weronika - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre pieczenie, podobnie jak inne mięska. Generalnie raczej większość...
~Weronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 maja 2021

michal - opinia wątek zamknięty Ich pierogi to chyba jedne z najlepszych pierogów jakie jadłem :)
~michal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Fitboxy mają coraz ciekawsze menu! Widzę progres z tygodnia na tydzień, z...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pysznie, do syta, no i zdrowo. Można stracić trochę kg albo po prostu jeść...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Wasze pasty (w sensie makarony) i pasty (w sensie pasty kanapkowe) to...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Dania mimo że dietetyczne to smakują obłędnie. ta dieta się nie nudzi i...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Dieta wege w waszym wykonaniu to mistrzostwo świata, doskonale uzupełnione...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2021

Mikołaj - opinia wątek zamknięty Fajnie, że coś pozmienialiście odkąd były zmiany w kuchni, czyli jakoś od...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2021

Sonia - opinia wątek zamknięty No powrót do diety po świętach to było coś po sałatkach i innych rzeczach...
~Sonia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2021

Barbara - opinia wątek zamknięty Fajna zniżka z kodem FIT20, skorzystałam i jestem szczerze zadowolona. Cena...
~Barbara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2021

darka - opinia wątek zamknięty Jeśli ktoś szuka dietetycznego cateringu w rozsądnej cenie to Fit Boxy to...
~darka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2021

Michal - opinia wątek zamknięty Bardzo słabo. Jedzenie wygląda jak szpitalne - nieapetyczne i niespecjalnie...
~Michal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2021

Olka - opinia wątek zamknięty Uwielbiam Fit Boxy! Są najlepsi w Trójmieście :)
~Olka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry