Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iza - ocena Pani Asia super podejście do zwierzaków, profesjonalistka w 100% Psiak...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 listopada 2023

Gabriela - ocena bardzo jestem zadowolona polecam
~Gabriela
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 września 2023

Maciek i Anita - opinia Świetna robota, nasz Koral po każdej wizycie wygląda pięknie. Fachowe...
~Maciek i Anita
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 marca 2023

Magdalena - opinia wątek zamknięty Jesteśmy zachwyceni bardzo miłą i profesjonalną obsługą. Pani posiada świetne...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 marca 2022

Julia - opinia wątek zamknięty Właściciele oraz piesek zawsze zadowoleni z wizyt. Dziękujemy za doradzenie i...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Violetta - opinia wątek zamknięty Chodzę z moim pieskiem od 12 lat, jestem bardzo zadowolona. Po wizycie u Pani...
~Violetta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 marca 2021

Magda Michalak - opinia wątek zamknięty Najlepszy psi fryzjer dla mojego biszona. I jest tu hotel dla piesków.
~Magda Michalak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lutego 2021

Najlepszy Salon wątek zamknięty Najlepszy salon w jakim byłem z moim pieskiem.
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2018

Najlepszy psi fryzjer wątek zamknięty Przyjeżdżam z naszym psem do Fiumi z Elbląga. Długo szukaliśmy...
~Urok
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

Ideał dla zwierząt wątek zamknięty Idealne podejście do zwierzaków, ważniejszy jest pies niż właściciel co mi...
~Gizmo shit-zu na długich nogach
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 września 2014

Nowa fryzura wątek zamknięty Byłam z sunią Tusią 12 marca i wybieramy się ponownie.Właściwe podejście do...
~Danuta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2014

Polecam! wątek zamknięty Pani z ogromnym sercem i umiejetnosciami. Pieknie strzyze! Moj piesek od...
~Eliza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Rewelacja wątek zamknięty Super podejście do pieska,bardzo miła obsługa,przystępne ceny,godne...
~Lacky
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

Super fryzjer polecam wszystkim wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałam z oferty salonu "Fiumi", ale na pewno nie ostatni....
~Karolin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 maja 2012

Gorąco polecam. wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałam z oferty salonu "Fiumi", ale napewno nie ostatni....
~Mirka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2012

Super psi fryzjer ,lepszego nie znajdziecie daję słowo ,a wiem co piszę miałem 3 psy i 16 kotów . wątek zamknięty Miła atmosfera ,super obsługa i pełen profesjonalizm .Pani bardzo miła i na...
~sambor_pl
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

Szczególnie polecam wątek zamknięty Korzystamy z usług salonu Fiumi od 2 lat. Profesjonalne podejście do piesków,...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2012

Klijenkta - opinia wątek zamknięty sPolecam salon w 100% , jednak nie podoba mi się zostawianie pupila w salonie...
~Klijenkta
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Coco - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie ten salon, bardzo otwarte i miłe podjecie do pieska....
~Coco
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

Polecam! wątek zamknięty Bardzo fachowa obsługa, świetne podejście do psa, bardzo dobre wyposarzenie.
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

24

wątków

do góry