Fizjo-Active

Rehabilitacja Rehabilitacja dziecięca

Gdańsk, Ludwika Waryńskiego 2C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
edyta - opinia wątek zamknięty bardzo jestem zadowolona szczególnie p.małgorzata, zasługuje na pochwałę...
~edyta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Edyta - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Fizjo Active , profesjonalna i życzliwa obsługa, Panie...
~Edyta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 lipca 2020

agnieszka - opinia wątek zamknięty Super obsluga duze mozliwosci leczenia profesjonalne podejscie do kazdego...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lutego 2020

Polecam gorąco. wątek zamknięty Trafiłem do Fizjo-Active z polecenia po kontuzji nogi, naprawdę szybko udało...
~Sławomir Z.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2019

Profesjonalizm i skuteczność wątek zamknięty Doskwierający przewlekły ból oraz spięcie punktów spustowych na kapturach...
~Michalina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lutego 2019

Miła obsługa, przystępne ceny wątek zamknięty To już moja czwarta wizyta w tym gabinecie i jak na razie jestem bardzo...
~Magdalena P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 stycznia 2019

Profesjonalizm wątek zamknięty mam okazje po raz trzeci korzystać z profesjonalnej obsługi , spec....
~Paweł Pieper
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Krótki czas oczekiwania, profesjonalne podejście, miły i pomocny personel
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2018

bardzo polecam! wątek zamknięty Panie terapeutki przemiłe, znają się na tym co robią, pełen profesjonalizm!...
~magdalenka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Świetny gabinet! wątek zamknięty Nowy sprzęt, terapeutki z ogromną wiedzą, krótki termin i przyzwoite ceny...
~Zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Najlepszy Gabinet Fizjoterapii! wątek zamknięty Skuteczne działanie z długotrwałym skutkiem, profesjonalizm, wiedza i...
~Michalina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2017

super wątek zamknięty Ostroga piętowa zlikwidowana.Profesjonalnie a co najważniejsze...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry