Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marek - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście, miała atmosfera , indywidualne podejście
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z zajęć. Treningi są świetnie dopasowane do celów....
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Wiesiek - opinia wątek zamknięty Podejście profesjonalne i z uwzględnieniem indywidualnych możliwości...
~Wiesiek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Radek - opinia wątek zamknięty Od kilku lat korzystam z pomocy trenera personalnego. Treningi są...
~Radek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Piotr Z. - opinia wątek zamknięty Kompetentne, rzeczowe podejście, dobry, cierpliwy motywator nawet dla...
~Piotr Z.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Polecam chłopaków! Fajna atmosfera, dużo sprzętu, urozmaicone ćwiczenia
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

gwiezdny - opinia wątek zamknięty Treningi z Irkiem to pełna profeska. Zawsze rozgrzewka, trening i na końcu...
~gwiezdny
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Mikolaj - opinia wątek zamknięty Profesjonalna kadra trenerów/fizjoterapeutów, która pokazuje i wyjaśnia...
~Mikolaj
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Lucjan - opinia wątek zamknięty Po prostu fizjo-fantastycznie ! Polecam
~Lucjan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Renata Romaniak-Falkiewicz - opinia wątek zamknięty Pracuję z Nim 5 lat , to profesjonalistą , cudny człowiek i świetnie motywuje...
~Renata Romaniak-Falkiewicz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Krzysiu - opinia wątek zamknięty Nie mogłem trafić lepiej. Gorąco polecam!!!
~Krzysiu
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Pi0trek - opinia wątek zamknięty Polecam!!! Miła obsługa, już po pierwszym razie czułem efekty.
~Pi0trek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam. Świetne zajęcia
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

W - opinia wątek zamknięty Kupiłem swojemu Tacie masaż. Tata zaledwie po kilku sesjach odczuł poprawę....
~W
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Polecam wszystkim wątek zamknięty Miejsce jest bardzo profesjonalne z fajną atmosferą. Korzystałem kilka razy...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Od prawie roku ćwiczę z Irkiem. W tym czasie zmieniło się całkowicie moje...
~Daniel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 listopada 2017

Trening personalny na najwyższym poziomie wątek zamknięty Dzięki Irkowi w niecałe 1,5 roku poczyniłem takie postępy, że ćwicząc samemu...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

Najlepsza fizjoterapia w Trójmieście! wątek zamknięty Przez wiele lat borykałem się z różnymi dolegliwościami pleców i szyi mimo że...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

Ireneusz to najlepszy trener personalny na jakiego można trafić! wątek zamknięty Indywidualnie podchodzi do każdego podopiecznego, układa świetnie dietę oraz...
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Pani Monika, to jedna z najlepszych fizjoterapeutek do których trafiłam. Z...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry