Fizjoidea

Rehabilitacja

Gdynia, Morska 375D

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Danka - opinia Cierpliwość, uważność, empatia no i te ręce, które czynią cuda. Pogoda ducha...
~Danka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 grudnia 2022

Alicja - opinia Nie brakowało mi niczego podczas tej wizyty. Popracowaliśmy nad kolanem,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2022

Bolesław - opinia wątek zamknięty Polecam,uczęszczam na fizjoterapie od 3 lat regularnie,plecy nówka :) obecnie...
~Bolesław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Paweł - opinia wątek zamknięty Konkretnie i sympatycznie. Łukasz ma naprawdę sporą wiedzę, jest wymagający,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lutego 2022

Obolała - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście, skutecznie, konkurencyjne ceny, bezkonkurencyjny...
~Obolała
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lutego 2021

Zaciskanie zębów w nocy, bruksizm wątek zamknięty Do Pana Łukasza trafiłam przez przypadek - szukając fizjoterapeuty, który...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 marca 2019

Maria wątek zamknięty Zaryzykowałam, zadzwoniłam i nie żałuję! Borykam się z zmianami kręgosłupa...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Barbara wątek zamknięty Do Pana Łukasz trafiłam przez przypadek i nie żałuję tego. Bardzo mi pomógł...
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

POLECAM wątek zamknięty Pacjentka Agnieszka. Borykałam się od dłuższego czasu z bólem szczęki.Przez...
~AGA S.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Bardzo miły Pan w gabinecie wątek zamknięty Skorzystałam z usług rehabilitacji, po urazie kręgosłupa (upadek z konia) ....
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

zerwane ścięgno achillesa wątek zamknięty Dzień dobry, Po operacji zerwanego ścięgna Achillesa już po pierwszej wizycie...
~TO
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Problemy z szyja wątek zamknięty Przede wszystkim nalezy pochwalic pana Lukasza za podejscie do 'klienta'....
~Mikolaj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Stopy jak nowe :) wątek zamknięty Gdzie te halluksy? A no nie ma. Odwieczny problem kobiet pracujących w...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

ogromna pomoc wątek zamknięty moja szczęka to była tragedia, podobno mężczyźni rzadko mają dolegliwości...
~Paweł, Sopot
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

specjalsta wątek zamknięty Łukasz Kot jest profesjonalistą, ma świetne podejście do pacjenta, jest miły...
~Radek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

rehabilitacja kregosłupa wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z mojej rehabilitacji bólów krzyża w gabinecie...
~Danuta Le.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Bardzo rzetelna i fachowa pomoc wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z Panem Łukaszem. Posiada szczegółową i dogłębną...
~Joanna B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Opinia Pan Łukasz Kot wątek zamknięty Moj problem dotyczył dziwnego bólu w stopie podczas biegania po twardym, ból...
~Nikodem
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

Profesjonalna pomoc wątek zamknięty Do wizyty w gabinecie P. Łukasza zmusiły mnie bóle lędźwiowego odcinka...
~Lech
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

zawroty głowy wyleczone wątek zamknięty moim problem był ból głowy, oklicy ucha i zawroty głowy, sprawa ciągneła się...
~Bartosz z Sopotu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry