Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna - ocena Polecam każdemu . Cudowna osoba. Świetny specjalista. Chodzę tam z dziecmi od...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 lutego 2024

Mama Antosia i Stasia - opinia Do Pani Ani trafiliśmy ze starszym synkiem 2 lata temu, po ciężkim porodzie,...
~Mama Antosia i Stasia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 7 maja 2023

Anna - opinia Byłam kilka razy u Pani Ani i jestem mile zaskoczona, bardzo miła i...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2023

Mama - opinia Bardzo nie polecam tej Pani, podejście do klienta na 0, nie była pomocna,...
~Mama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2023

Pani Ania jest super :) wątek zamknięty Pani Ania jest bardzo dobrą rehabilitantką i wspaniałą osobą. Kocha swoją...
~Monika Socha
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Wspaniała specjalista wątek zamknięty Anna Pieprzak jest fantastycznym fizjoterapeutą, mam super kontakt z dziećmi...
~Anna Banaś
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Super rehabilitantka 😊 wątek zamknięty Do Pani Ani trafilysmy z powodu osłabionego napięcia mięśniowego i asymetrii....
~Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Podpisuję się pod opiniami poniżej. Moja córka trafiła do Pani Ani w wieku...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Kompetencja i powołanie wątek zamknięty Gorąco polecam rehabilitację z p. Anią. Pani Ania jest fizjoterapeutą ze...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 października 2014

idealna wątek zamknięty Pani Ania jest rehabilitantką z powołania. Ma świetne podejście do dzieci ,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Moja córka ćwiczy pod opieką p. Ani już ok. 3 lat. Rehabilitantka zawsze...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

Super podejście do dzieci wątek zamknięty Gorąco polecam rehabilitację z p. Anią.Już po pierwszych spotkaniach widać...
~mama Roberta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry