Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - ocena Prawdziwi specjaliści w swojej branży. Zamawialiśmy wykładzinę dywanową na...
~Monika
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 października 2023

Marcin - opinia wątek zamknięty Potrzebowałem na szybko zniwelować wady posadzki przed położeniem podłogi...
~Marcin
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 czerwca 2020

wszystko było wykonane na najwyższym poziomie i w eXpresowym terminie. wątek zamknięty Firma Floormos pomogła mi począwszy od doradztwa przy wyborze wykładziny...
~Monika Laudańska
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2019

Solidny wykonawca. wątek zamknięty Polecam wykonawcę. U mnie robił posadzkę "samopoziomującą". Wszystko...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 grudnia 2018

FloorMos mega profesjonalna firma wątek zamknięty Niedawno skorzystaliśmy z usług tej firmy. Ktoś nam ją polecił i całe szczęście
~Kasia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 grudnia 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Musiałam na szybko zmienić wykładzinę w korytarzu i całe szczęście trafiłam...
~Dominika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 maja 2017

Pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Skorzystałem z usług firmy przy układaniu wykładziny przemysłowej. Począwszy...
~Andrzej K.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

FloorMos wątek zamknięty Polecam wszystkim usługi firmy FloorMos ; bardzo miła obsługa, wykładziny...
~E. Went
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

Naprawa źle wykonanej wylewki wątek zamknięty Firma Floormos miała dosyć ciężkie zadanie, mianowicie naprawić źle wykoananą...
~Mariusz (przytulna)
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

NAKŁADKI NA SCHODY wątek zamknięty Prawie dwa lata szukałam wykonawcy nakładek dywanowych na stuletnie schody...
~Małgorzata K.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 czerwca 2016

Wykładzina PCV - dobra firma!!! wątek zamknięty Zamówiliśmy usługę położenia wykładziny PCV w jednym z pomieszczeń w naszym...
~Lena
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

Profesjonalizm wątek zamknięty Szybki termin realizacji. Profesjonalizm. Wylewka bardzo równa!! Zachowano...
~MF
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Wylewka samopoziomująca wątek zamknięty Firma cechuje się Bardzo dobrym kontaktem telefoniczny, dogodnym wyborem...
~Dariusz B. z Redy
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

Zdecydowanie firma FloorMos jest godna polecenia! wątek zamknięty Szybki termin realizacji i profesjonalnie wykonana robota w mieszkaniu, w...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Wyrównanie posadzki pod panele wątek zamknięty Bardzo polecam w/w firmę. Miałam bardzo nie równą podłogę, która już...
~Ania
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2014

Podziękowania za pomoc wątek zamknięty Panie Dariuszu, raz jeszcze dziękujemy za pomoc. Wyrównanie takiego spadku...
EMAO_MARINE_OFFSHORE
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Szatnia dla ZUHa wątek zamknięty ##### POLECAMY ##### Szybko, sprawnie. Podłoga wykonana fachowo....
~ZUH
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2014

Rzetelna i solidna firma wątek zamknięty Panowie kładli u nas wykładzinę na schodach. Fachowa robota, przystępne ceny....
~badzikowie
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

Rzetelna i solidna firma wątek zamknięty Panowie kładli u nas wykładzinę na schodach. Fachowa robota, przystępne ceny....
~badzikowie
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

Podziękowanie wątek zamknięty Dzieci ze świetlicy przy Zespole Szkól w Chwaszczynie pragną podziękować panu...
~wychowawca A.Zapadka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry