Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fluocars z lotniska polecam wątek zamknięty Zarezerwowałam dzien wcześniej przejazd z lotniska do centrum Madison. Pani w...
~Magda
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Najlepsza taksowka w Trójmieście wątek zamknięty Polecam. Taxi zawsze na czas o ile rezerwuje sie z wyprzedzeniem. Kierowcy...
~Paula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Polecam firmę wątek zamknięty Często korzystam z usług przewozu w kilku miastach w Polsce, w 3mieście...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Super przewóz :) wątek zamknięty Baaardzo polecam Fluo cars, Pani rezerwujące miłe, bez łaski rezerwują auta,...
~klientka :)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Najlepsza taxi w 3 mieście!!! wątek zamknięty Regularnie korzystam z Firmy Fluocars i zawsze jestem zadowolona. Krótki czas...
~AK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Nic dodać nic ująć, szczerze polecam!
~syka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2015

coś wspaniałego wątek zamknięty po zamówieniu taksówki z paro godzinnym wyprzedzeniem z dojazdem poza miasto...
~Matys
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Polecam wątek zamknięty Od czasu powstania firmy Fluocars nie korzystam z innych przewoźników. Są na...
~Michał Świątoniowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Super 100% zadowolenia. wątek zamknięty Zamówiłem auto w sobotę miła pani poinformowała mnie że auto będzie...
~Bartek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

Fluo wątek zamknięty Auto bylo na czas. Kierowca mily. ceny niskie. Czego chciec wiecej? Polecam.
~Pati
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry