FoodCatering

Catering

Gdańsk, Stara Stocznia 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Otwarcie firmy wątek zamknięty Zamówiłam catering na otwarcie siedziby. Jedzenie pyszne. Dostawa na czas,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

Catering konferencja (Przerwy kawowe + bankiet) wątek zamknięty Pyszne jedzenie - nie tylko smakowało, ale i cieszyło oko. Sprawna,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Urodzinowy obiad wątek zamknięty Zamówiliśmy catering na 20 osób na urodziny córki. Obsługa bezproblemowa i...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Przyjęcie komunijne na medal wątek zamknięty Organizowaliśmy przyjęcie komunijne naszej córki w wynajętym pomieszczeniu i...
~Bogusław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

wigilia 2015 wątek zamknięty Foodcatering dostarczył dla nas wigilię firmową. Wszystko odbyło sie szybko...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

Dogodna współpraca wątek zamknięty Dogodna współpraca. Nie pojawiły się problemy w kontakcie oraz dostosowywanie...
~a.lewandowska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

Polecamy!!!Bardzo profesjonalnie! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa konferencji (przerwy kawowe, ciepły obiad). Wszystko...
~Organizator
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 października 2015

FoodCatering - polecam wątek zamknięty Polecam bardzo - profesjonalna i miła obsługa, pyszne dania pięknie podane!
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Zdecydowanie POLECAM! wątek zamknięty Współpracuję z FoodCatering od ponad roku przy organizacji szkoleń dla...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

Godne polecenia wątek zamknięty FoodCatering wybraliśmy (jako firma) ze względu na atrakcyjne menu oraz...
~Małgorzata S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

Polecamy wątek zamknięty Bardzo przystępne ceny, świetna obsługa oraz bardzo ładnie podane dania....
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

Fenomenalne!! wątek zamknięty Jedzenie pyszne, obsługa super, nie boją się wyzwań! mimo bardzo późnego...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

Pyszne jedzenie, pięknie podane ! wątek zamknięty Korzystałam z firmy Foodcatering z okazji rocznicy mojego ślubu i muszę...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 września 2014

bardzo rzetelnie zrealizowana usługa wątek zamknięty zamówiłam catering dla 40 osób. z Managerem nie widzieliśmy sie do tej pory,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

Irmina Olszewska - opinia wątek zamknięty Bardzo wysoka jakość usług
~Irmina Olszewska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

przyjęcie komunijne na 6+ wątek zamknięty Z usług firmy korzystaliśmy przy okazji organizacji przyjęcia komunijnego...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

Catering przyjazny firmom wątek zamknięty Foodcatering kilkukrotnie obsługiwał naszą firmę podczas szkoleń: pełen...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Rewelacja wątek zamknięty Po raz kolejny korzystaliśmy z usług Food Catering, jak zawsze jesteśmy...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 grudnia 2013

catering szkoleniowy wątek zamknięty Polecam! smacznie, terminowo i przede wszystkim w przystępnych cenach.
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

Polecam wątek zamknięty Korzystałem z oferty cateringowej z okazji przyjęcia ślubnego. Przy bardzo...
~Mrcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
85

postów

69

wątków

do góry