Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Foody24 zakończyło swoją działalność wątek zamknięty Foody24 zakończyło swoją działalność - 23 listopada 2018
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 czerwca 2019

Dostawa - nieporozumienie wątek zamknięty Bardzo duża niespójność informacji. Zamawiając jedzenie od poniedziałku....
~Adam
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2017

Dostawy.. wątek zamknięty Jedzenie smaczne, jednak dostawy psuja calosc.. wielokrotnie bylo podkreslane...
~Juz nie konsument.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Brak pomysłów na śniadanie, stednio wątek zamknięty Zamówiłam i sie zawiodłam, został mi tydzień jeszcze ale juz sie nie moge...
~Malwjna
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

świetne żarcie wątek zamknięty Najważniejsze jest to, że nie mają słodkich śniadań, konkurencja rypie co...
~Martucha
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Pyszne jedzenie! wątek zamknięty Świetne, smaczne i przede wszystkim zdrowe jedzenie! Polecam gorąco każdemu!...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Catering dietetyczny Foody24 - Trójmiasto wątek zamknięty Zawsze na czas. Pyszne i zdrowe jedzenie! Polecam!
~Dawid Duda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

Bardzo smaczne wątek zamknięty Foody24 w stosunku do czterech innych firm jakie przyszło mi testować na...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

:) wątek zamknięty Zdrowo, smacznie, bez wysiłki. Po rozstaniu stwierdziłem, że czas zabrać się...
~Marek Z.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Najlepszy Dietetyczny Catering w Mieście wątek zamknięty z racji tego że prowadzę bardzo intensywny tryb życia zawodowego foody24 to...
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Wyjątkowo smacznie i apetycznie wątek zamknięty Będąc na diecie, trzeba się cieszyć każdym posiłkiem. Z tym cateringiem nie...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Jedzenie z gwarancją dobrego samopoczucia wątek zamknięty Trudno opisać wszystkie zalety, bo zachwyt jest ogromny:) Świeżość, pyszne...
~Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

Smacznie jak u mamy to fakt! wątek zamknięty Skorzystalam z pakietu testowego 1700 kcal. Kiedy kurier mi go dostarczył...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Bardzo smaczne posiłki, bardzo duże wątek zamknięty Przede wszystkim bardzo smaczne i bardzo dużo jedzenia w 2300kcal. Naprawdę w...
~Jacek G.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry