Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fajny zakład i fajne dziewczyny wątek zamknięty Fryzura super ,koledzy już w czekają w kolejce!
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2018

Super usta wątek zamknięty Super usta naturalne ,po 2 tyg nieodpłatna kontrola.Małgosia
~Małgosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2018

Nowe odkryte miejsce wątek zamknięty Pani Violetta wspaniała ,doradziła mi kolor i Olaplex.jestem zadowolona ,wrócę.
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2018

Warte polecenia wątek zamknięty Nie sposób się nie zgodzić z poprzednimi opiniami. Atmosfera bardzo przyjazna...
~J. A.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

polecam!! wątek zamknięty Salon otwarty przez cały weekend! ! Panie elastyczne przyjęły mnie po...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 listopada 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Fachowe i rzetelne podejście do klienta oraz wykonanie...
~Bożenka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 października 2017

ŚWIETNA FRYZJERKA wątek zamknięty Wchodząc do salonu wszystkie Panie przywitała mnie uśmiechem. Umówiliśmy...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 października 2017

POLECAM PAZURKI wątek zamknięty Super klimat, przystępna oferta. Dziękuję za pełną torbę gratisów.
~ewcia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 października 2017

ZADOWOLONA - manicure polecam wątek zamknięty byłam na manicure, pazurki super! Panie bardzo miłe i sympatyczne. Plus cała...
~Madzia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 października 2017

Jeden z lepszych wątek zamknięty Jeden z lepszych salonów fryzjerskich z jakich miałam przyjemność korzystać....
~Wiki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

WSPANIAŁA OBSŁUGA wątek zamknięty Udana fryzura, bardzo miła obsługa i sympatyczna atmosfera :) POLECAM
~Dominika88
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry