ForBetter

Masażyści Rehabilitacja

Gdynia, Armii Krajowej 11/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gosia - opinia Jeśli masaż to tylko u Pana Piotra! Chodzę na masaż do Pana Piotra od wielu...
~Gosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lipca 2022

Gorąco polecam masaż u pana Piotra Maćkowskiego! wątek zamknięty Pan Piotr wykonał masaż fachowo i bardzo precyzyjnie, wykazując się pełnym...
~Zosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 marca 2019

Masaż powięziowy leczniczy u fachmana :) wątek zamknięty Jestem 10 dni po masażu u.P.Piotra a nadal czuję dobrodziejstwa zabiegu :)...
~Edyta Makaruk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2019

polecam !!! wątek zamknięty Gorąco polecam masaż w wykonaniu Pana Piotra Maćkowskiego. W związku z...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 stycznia 2019

Zdecydowanie najlepszy masaż powięziowy w Trójmieście wątek zamknięty Masażysta dostosowuje metody masażu pod konkretnego pacjenta. Polecam
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

Piotr Mackowski wątek zamknięty Przebywając w sierpniu na urlopie w Trojmiescie musiałam skorzystać z masarzy...
~Agnieszka z Poznania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Jako debiutującą matka borykałam się z ostrymi bólami kręgosłupa. Wystarczyły...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

Bardzo dobrze wykonany masaż wątek zamknięty Jestem zachwycona. Dawno nie miałam przyjemności doświadczyć tak dobrze...
~Studentka-sportowiec
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

polecam wątek zamknięty byłam u tego pana na masażu......polecam....miła atmosfera i klimat. Na pewno...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Klientka wątek zamknięty Miałam z silny ból kręgosłupa, nie mogłam się schylać. Po masażu mogłam...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Polecam ten salon masażu. wątek zamknięty Profesjonalny personel wiedzący co robi. Czułem się bezpiecznie i od razu...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry