Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Dr Anię wątek zamknięty Dzieki niej mam piękny uśmiech dziekuje
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, wysoki profesjonalizm, wizyta przebiegła szybko i...
~Patryk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Nie polecam wątek zamknięty Jakiś czas temu robiłam dwie jedynki ponieważ pani stwierdziła że ząb jeśli...
~nie zadowolona
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Tylko Fordent wątek zamknięty Gabinet Fordent to najlepszy gabinet stomatologiczny jaki znalazł się na...
~malutka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Polecam tylko ten gabinet w Gdyni wątek zamknięty Nie wyobrażam sobie żadnego innego gabinetu stomatologicznego niż Fordent....
~t.z
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

Straciłam zaufanie ... wątek zamknięty ... do stomatologów z tego gabinetu. Panie owszem są miłe, ale raczej brak...
~dogma
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

jestesmy wierni p Ani wątek zamknięty Chodzimy tylko do Pani Ani. Ufamy i dziekujemy. Doktor nie naciąga, zawsze...
~DJ
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 października 2011

SUPER wątek zamknięty Terapia u P. dr Małgosi Foryś i p. "dr" Sylwi Jako facet panicznie bojący się...
~Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

satysfakcja wątek zamknięty Od dziecka nie zdawałam sobie sprawy z powagi sytuacji jeśli chodzi o moje...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

EXTRA wątek zamknięty Nie rozumiem osoby z poprzedniego postu. Jeśli chodzi o podejście do dzieci,...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam leczenie w tym gabinecie. Jestem zadowolony. Duży stres przed wizytą...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

jestem zadowolona wątek zamknięty Polecam gabinet. Korzystalam z leczenia u kazdego lekarza. Mialam leczone...
~Katarzyna S
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 października 2011

dziecko wątek zamknięty Musze odpowiedzieć Panu na temat negatywnego postu. Moje dziewczynki...
~Dor Kupry
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2010

PORAŻKA wątek zamknięty Brak profesjonalizmu. Po wizytach u Młodej Pani "Doktor" dziecko boi się...
~Marcin
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 marca 2010

Polecam wątek zamknięty Doktor R. jest bardzo kontaktowa i profesjonalna. Polecam wszystkim tego...
~J.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2010

REWELACJA wątek zamknięty Zupelnie sie nie zgadzam! Trafiłam do Pani Dr Ani i byłam rewelacyjnie...
~ag dzie
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2010

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim ten gabinet. Bardzo miłe młode Panie doktor, rzetelne i...
~Daniela
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

17

wątków

do góry