Forum Gdańsk

Centra handlowe

Gdańsk, Targ Sienny 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena Najgorsza galeria w Trójmieście, jedyna z dużych, która praktycznie nie ma...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

Ja - opinia Wszystkie kabiny w meskich toaletach na trzech pietrach zamkniete....
~Ja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2023

Gd-ka - opinia wątek zamknięty Niezrozumiały brak schodów przy parkingach... daje o sobie znać w okresie...
~Gd-ka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 grudnia 2019

Art - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejsce,trochę się obawiałem tej inwestycji ale wyszło super.
~Art
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 listopada 2019

Koszmar wątek zamknięty Toalety o 15w godzinie szczytu zamknięte porażka kolejki jak po mięso w PRL
~Syla z PRL u
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

Katastrofa do wyburzenia wątek zamknięty Byłem pierwszy raz i ostatni. Zwykła, ohydna galeria handlowa, wzorniczo...
~loki
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 czerwca 2019

Raczej nie... wątek zamknięty Pojechałam z czystej ciekawości, obejrzeć obiekt. Godziny poranne, środek...
~Anna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Fatalna infrastruktura wątek zamknięty Odradzam rodzicom z dziećmi. Mało wind. Te które są psują się, a nikt z...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 stycznia 2019

Korki przy wyjeździe wątek zamknięty Ogromne korki - sam wyjazd z 5. Poziomu trwa godzine. Omijajcie
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 grudnia 2018

Ruchome płytki wątek zamknięty Dzisiaj odwiedziłam i o mały włos nie wybiłam zębów. Wzdłuż kanału w kierunku...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 listopada 2018

Warto odwiedzić :-) wątek zamknięty Podoba mi się wszystko, różnorodność sklepów, smaczna kawa w barze kawowym,...
~ANETA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2018

bareizmy wiecznie żywe wątek zamknięty Mamy miejsca gdzie gromadami przesiadują gołębie i w końcu jakiś geniusz...
~Hania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

Bardzo ładne centrum handlowe wątek zamknięty Przyjemnie sie tam chodzi, dużo zieleni, laweczek itp. Ale parking to...
~Gośka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 lipca 2018

Pyszna kawa! wątek zamknięty Miejsce naprawde godne polecenia, obsługa przemiła a w kawach jest z czego...
~fan etno
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

POLECAM!!! wątek zamknięty Najpiękniejsza galeria handlowo - usługowa w północnej Polsce..Brakowało...
~Marek B.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

wszystko pięknie, ale opłata za parking... porażka wątek zamknięty Piękne centrum handlowe, wspaniała architektura, nowocześnie.... niby...
~Mieszkanka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

polecam poza parkingiem wątek zamknięty Galeria bardzo przestronna, dużo światła, które niweluje wrażenie...
~Kasja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lipca 2018

Tragiczny zasięg sieci wątek zamknięty Galeria świetna, dobra lolalizacja, ładna w srodku, również tereny wokół...
~Adrian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry