Foto Ross

Studio fotograficzne

Gdańsk, Pomorska 84

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M - ocena Bardzo polecam. Bardzo szybko zrobione zdjęcie, wydruk, i mail ze zdjęciem...
~M
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 8 stycznia 2024

Szczerze polecam. wątek zamknięty Szczerze polecam pana Darka i jego zakład. Klientem tego zakładu...
~yacan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

Pełen profesjonalizm za niską cenę wątek zamknięty Udałem się ostatnio do tego miejsca gdyż potrzebowałem zdjęć do dokumentów,...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 stycznia 2019

Szybko Fachowo Bezstresowo wątek zamknięty Z usług firmy korzystam od wielu lat, drukuje wywołuję kseruje. Ostatnio z...
~Krzychu
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Fachowiec w swojej dziedzinie wątek zamknięty Przemiła obsługa, fachowe doradztwo, jakość wykonanych zdjęć bez zarzutu....
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Ekstraklasa!!! wątek zamknięty Polecono mi ten zakład do zrobienia zdjęć do dowodu osobistego i rzeczywiście...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 stycznia 2018

Zawsze zadowolona wątek zamknięty Z usług Pana fotografa korzystałam wielokrotnie. Zdjęcia do przeróżnych...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

POLECAM!! wątek zamknięty Gdyby ktoś mnie zapytał , czy znam dobrego fotografa, to bez zawahania...
~Iwonna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Słabo wątek zamknięty Jak dla mnie zostałam potraktowana po macoszemu, zdjęcie jakie mi zrobiono...
~Kasia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

Potwierdzam wszystkie opinie na 6+. wątek zamknięty Pan dariusz jest super mily, usmiechniety i kontaktowy! sama przyjemnosc...
~gk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 maja 2017

Gd. Żabianka tam warto pojechać... :) wątek zamknięty Chętnie oddaje foto do wywołania tam, bo cena i jakość wiele razy spowodowały...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

miło i profesjonalnie ;-) wątek zamknięty Od lat korzystamy z miłej i profesjonalnej obsługi fotograficznej Pana...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2016

Najlepszy punkt fotograficzny w Trójmieście! wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa, zdjęcia do dokumentów na miejscu, odbitki robione w...
~Patryk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 marca 2016

OPINIA wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa i przystępne ceny, w porównaniu do...
~Maciej Kubacki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Mistrz fotografii wątek zamknięty Z usług Foto Ross korzystam od wielu lat. Drukuje odbitki z każdej...
~Helena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

Polecam :) wątek zamknięty Do Pana Darka trafiłam kilka lat temu. Po zakupie nowego aparatu miałam...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Miło i profesjonalnie wątek zamknięty Trafiłam do zakładu z polecenia koleżanek, które robiły tam sobie zdjęcia do...
~Ala
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

Foto Ros Polecam w 100% wątek zamknięty Właśnie wróciłem od fotografa. Robilem zdjęcia do dyplomu. Przy wyborze...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

polecam wątek zamknięty Trafiłem do FOTO ROSS z polecenia znajomych i teraz sam polecam. Zrobiłem...
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 października 2012

Polecam wszystkim!!! wątek zamknięty Właśnie odebrałąm swoje ślubne zdjecia i jestem ZACHWYCONA. Zdjęcia...
~agat
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry