Widok

Fotograf w Baninie?

Witam.
Orientuje sie ktos czy jest gdzies w Banienie fotograf?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja
co potrzebujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zależy do czego potrzebny :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do zdjecia dowodowego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To jaki art, do zdjcia dowodowego? Zrb gdziekolwiek, w Baninie chyba punktu foto nie ma.Wtek bezsensu:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
wiem ,że jest w Zukowie w Baninie nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest w Zukowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie w Żukowie/Baninie/Miszewie znajdę fotografa/punkt gdzie można zrobić zdjęcia do dowodu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
korzystałem w Żukowie. Przy szkole po prawej stronie - nieduża budka.

ale zdjęcia raczej słabe.

Gdyńska 7
83-330 Żukowo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeczywiście jest fotograf w Żukowie ale zdecydowanie go odradzam. Jakoś zdjęć łagodnie mówiąc średnia, uprzejmy Pan wycina zdjęcia nożyczkami a nie ma do tego ręki ;) i trwa to bardzo dłuugo. Lepiej nadłożyć te 10-15 min i skoczyć do Gdańska czy Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest 1 rądzie w Żukowie w pawilonach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdzie??? O.o
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Megs, nie wiesz co to rĄdo? ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ehhhh... Domyślać się jeno mogę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
przy rondzie. Zwykła pomyłka we wcześniejszym poście, sami nieomylni tu jak widzę piszą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pomyłka (literówka), a ewidentny błąd ortograficzny (zwany potocznie bykiem) to zupełnie co innego. O ile literowkę zrobić to nie wstyd, to byków jednak wypadałoby się wstydzić.
Ale lepiej (a na pewno łatwiej) rżnąć głupa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
megs wyluzuj bo Ci gumka w gaciach trzaśnie, nie masz większych problemów w życiu , nie spinaj się tak a raczej uśmiechnij.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uśmiechu mi nie brakuje.
Wywołuje go na przykład takie "rądo" :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
takie właśnie megs-y na forum to kompletne przypały:) nie mające innych ciekawszych zajęć niż czepianie się, ale właściwie jak spędzać czas jak się nie ma znajomych...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
głupie babsko czepia się błędów bo ktoś pisze w pospiechu. Bardzo śmieszne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

W pośpiechu czy nie takich nieuków trzeba tępić. Chciałbyś być operowany przez chirurga, który "w pośpiechu" zdawał egzamin albo lecieć na wakacje z pilotem, który kupił papiery ?.......Takie pokolenie. Za moich czasów była dla takich dzieci szkoła specjalna a teraz wszystkich cymbałów się tłumaczy : dysgrafia, dyskalkulia, dysmózgia.........:) a wystarczy , że dziecko przeczyta ze zrozumieniem kilka półek lektur, rozmawia z rodzicami, pisze dyktanda ortograficzne i zero pobłażania....My niestety zgodnie z zaleceniami UE od ponad 10 lat realizujemy program zwiększenia udziału ludzi "wykształconych" w społeczeństwie za wszelką cenę i stąd jego jakość znacznie spadła.
Popełniłeś błąd - ludzka rzecz, wracaj do szkoły i doucz się albo używaj googla przy pisaniu jak nie potrafisz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry