~megs
91.198.179.*
(11 lat temu) 9 stycznia 2015 o 14:48
Pomyłka (literówka), a ewidentny błąd ortograficzny (zwany potocznie bykiem) to zupełnie co innego. O ile literowkę zrobić to nie wstyd, to byków jednak wypadałoby się wstydzić.
Ale lepiej (a na pewno łatwiej) rżnąć głupa.
2
7