Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mieszko - ocena Zdjęcia ekstra, polecamy.
~Mieszko
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 31 stycznia 2024

Marek Gronowski - opinia Sam pracowałem wiele lat w tej branży i z absolutnym przekonaniem stwierdzam...
~Marek Gronowski
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 sierpnia 2023

Katarzyna - opinia Serdecznie polecam współpracę z Panem Jerzym! Świetna jakość zdjęć,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 11 lipca 2023

Dorota - opinia Profesjonalnie. Terminowo. Jakościowo. Kolorowo. Fotografie, które sprzedają.
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 lipca 2023

Kasia - opinia Gorąco polecam usługi fotograficzne u Pana Jerzego. Bardzo dobre jakościowo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 16 czerwca 2023

Paweł - opinia Świetny profesjonalista. Zna się na swojej pracy. Zdjęcia są magiczne. Pan...
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lipca 2022

Jarek - opinia Potrzebowałem profesjonalnych fotografii mojego dwupokojowego mieszkania i...
~Jarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lipca 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Pełny profesjonalizm, doświadczenie i wiedza broni sie sama !!!! Polecam!!!!
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 marca 2022

Zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Miałam okazję porównać zdjęcia tych samych obiektów...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 marca 2022

Rafał - opinia wątek zamknięty Pan Jerzy to profesjonalista w każdym calu... Niesamowita dbałość o...
~Rafał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 marca 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Dobre, profesjonalne zdjęcia. Widać robotę fachowca. Polecałbym Pana...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm! Kontakt, wykonanie sesji i jakość zdjęć na najwyższym...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Przez lata pielęgnowane rzemiosło połączone z najnowsza technologia oraz...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 listopada 2021

Przemas - opinia wątek zamknięty Przerobiłem wielu fotografów z Trojmiasta i okolic ale żaden z nich nie jest...
~Przemas
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 listopada 2021

acco rent - opinia wątek zamknięty Najlepszy fotograf wnętrz w promieniu 1000 km. Polecamy z czystym sumieniem....
~acco rent
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 czerwca 2021

Diana - opinia wątek zamknięty Polecam, Fotograf, który potrafi pokazać to co najlepsze w nieruchomości....
~Diana
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 czerwca 2020

Godny polecenia wątek zamknięty Chciałbym pochwalić tego fotografa za pomysłowość, zaangażowanie oraz...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry