Fotografia dzieci

Fotografowanie

Gdańsk, Krzemowa

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SZCZERZE POLECAM wątek zamknięty Pani Agnieszka z pełnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, efekty są...
~Agata z rodziną
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pani Agnieszka zrobiła sesję naszemu 4-miesięcznemu synkowi - efekty...
~Emilia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

Super utalentowana, wspaniala fotografka wątek zamknięty Agnieszka to super utalentowana fotografka z mnóstwem wspaniałych pomysłów i...
~Magdalena K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2012

Bardzo dziękujemy! wątek zamknięty Pani Agnieszko, cieszymy się, że dotarliśmy do Pani strony internetowej i...
~A. i T.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 czerwca 2012

Polecam!!! wątek zamknięty Na początku Grudnia robiliśmy u Pani Agnieszki rodzinną sesję fotograficzną z...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

Super!!! wątek zamknięty Efekt pracy Pani Agnieszki rewelacyjny! Zdjęcia zachwycają wszystkich....
~Joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

Polecam bez wahania !!! wątek zamknięty Z usług pani Agnieszki korzystałam już kilkakrotnie. Muszę przyznać,że jest...
~Aga O.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

Rewelacja wątek zamknięty Nigdy nie sądziłem, że będę się tak świetnie bawił podczas sesji mojej...
~Michał P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 listopada 2011

Bardzo profesjonalana osoba, z super podejściem do dzieci :) wątek zamknięty Zdjęcia super, zdobią ściany naszego domu, wszyscy odwiedzający pytają...
~Justyna T.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry