Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
F. - opinia wątek zamknięty To co najbardziej podoba mi się w Fotomedii to aktualne, świetne grono...
~F.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lutego 2009

Absolwentka wątek zamknięty Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach z profesjonalistami w dziedzinie...
~Alina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Stanowczo nie polecam wątek zamknięty Opinię swoją wystawiam dopiero teraz gdyż, czytam opowieści innych...
~Absolwentka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 maja 2010

Polecam!! wątek zamknięty Właśnie kończę szkołę Fotomedia i nie ukrywam, że żal mi się rozstawać ze...
~lol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 czerwca 2011

Dla prawdziwych pasjonatów wątek zamknięty Wszystkim, którzy są poważnie zainteresowani fotografią szczerze polecam tą...
~Fotografka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 czerwca 2011

Szkoła dla pasjonatów wątek zamknięty Szkoła zdecydowanie dla pasjonatów. Wyposażenie: duży +. Wykładowcy:...
~photosik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 czerwca 2011

Zdecydowanie warto wątek zamknięty Szkoła dla tych, którzy chcą się czegoś nauczyć a nie tylko mile spędzić...
~4mat
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 czerwca 2011

zawiedziony... wątek zamknięty kończę właśnie tą szkołę i osobą zastanawiającym się szczerze nie polecam. za...
~zawiedziony
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 czerwca 2011

fotomaniak - opinia wątek zamknięty Różne opinie słyszałam o tej szkole jednak postanowiłam spróbować sama i...
~fotomaniak
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2010

x - opinia wątek zamknięty szkola nie podchodzi powaznie do sluchaczy. zajecia, poza kilkoma wyjatkami,...
~x
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 grudnia 2008

Jest fajnie wątek zamknięty Jestem zadowolona po innych niby profesjonalnych kursach trafiłam do...
~moira
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 marca 2009

ZADOWOLONA wątek zamknięty Szkołę wybrałam świadomie zasięgając opinii w kręgach foto. W tej szkole...
~słuchaczka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 marca 2009

Polecam ! wątek zamknięty Polecam !
~przyszły fotograf
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2008

come back! wątek zamknięty w październiku wracam do szkoły z wielkim uśmiechem na ustach...miałam okazję...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2008

chyba Ktoś nie widział PRAWDZIWEJ SZKOŁY FOTOGRAFII wątek zamknięty Dziwi mnie wpis "absolwenta". Ci co się "przejechali" na Fotomedia już dawno...
~fotograf-realista
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2008

Jak chcesz, to możesz... wątek zamknięty Coś chyba jest nie tak, coś się komuś pomyliło! Mieliśmy zajęcia na...
~absolwent
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 lipca 2008

rozczarowanie wątek zamknięty odradzam, uwierzcie nie warto, zajecia prawie sie nie odbywaja , w planie...
~byly sluchacz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 lipca 2008

!!! wątek zamknięty Zajęcia w trybie wieczorowym są MAKSIMUM raz (4godziny albo 2x2h) na dwa...
~były słuchacz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 czerwca 2008

to jest to ! wątek zamknięty słyszy sie wiele na temat fotografii jak i szkół gdzie można poszerzyć wiedze...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

19

wątków

do góry