Fotopunkt

Aparaty fotograficzne

Gdańsk, Politechniczna 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fachowa naprawa aparatow. Polecam! wątek zamknięty Polecam serwis aparatow. Fachowa i rzetelna naprawa.
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

naprawa po serwisowa wątek zamknięty chciałem naprawić moja ukochaną lustrzankę nikona w serwisie w warszawie,...
~Kula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

smieszek_21 wątek zamknięty Bardzo fachowo podchodzą do naprawy aparatu. Wszystko zostało szybko i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

naprawa apartu z wody wątek zamknięty polecam z całego serca ten punk serwisowy, uratowali mój ukochany aparat...
~waldi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2015

naprawa fotoaparatu..... wątek zamknięty ...którego inny serwis nie chciał się podjąć...
~leszex
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

wodowanie aparatu wątek zamknięty byłem na urlopie na kajakach, wpadłem do wody z całym sprzętem...
~zenon
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

Punkt warty polecenia wątek zamknięty Wcześniej naprawiałam aparat w innym punkcie, ale nie byłam zadowolona,...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 stycznia 2013

Super wątek zamknięty Parokrotnie naprawiałem tu migawkę w zenitach i było OK. Kupowałem aparat,...
~ziomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

Nie polecam !!!!!! wątek zamknięty Za naprawe zażądali 200 zl gdzie aparta był wart 230 zł a w domu został...
~marta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

zawiedziony wątek zamknięty totalnie odradzam. zepsuli aparat i zrzucili odpowiedzialność na klienta.
~Bolek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lutego 2012

zadowolony wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług serwisu, urzekła mnie fachowość i szybkość...
~Marzena z Gdańska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Romuald - opinia wątek zamknięty Obsługa bardzo miła i uczynna.Udzielono mi fachowej pomocy w wyborze zakupu...
~Romuald
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

POLECAM!! wątek zamknięty Aparat naprawiony szybko i w dobrej cenie. Zostały mi udzielony dokładne i...
~Basia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

nic szczególnego wątek zamknięty pytanie o szacunkową cenę naprawy przy oddawaniu sprzętu: "rozkręcimy to...
~panda
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 grudnia 2011

Świetny serwis wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z naprawy , Panowie naprawia chyba kazdy typ aparatu...
~Luk J.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

15

wątków

do góry