Widok

Fotowoltaika - aplikacje

Macie jakieś apki dla osób, które działają w tej branży? Sugestie, podpowiedzi?
Jakie rozwiązania? Mogą być płatne apki - najważniejsze są możliwości.
Macie jakieś podpowiedzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

EcoMaganer jest spoko. Znasz? Darmowa, dosyć prosta, ale ma kilka funkcji, które faktycznie robią różnicę.
W necie jest demo - sprawdź sobie. Mnie się mega przydaje opcja szukania części po najniższej cenie.
Mega opcja ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak z tego można skorzystać? Znalazłem stronę, jest demo, ale nie widzę opcji instalacji.
Gdzie ją znajdę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Załóż konto na stronie. Poza tym w demie macie przecież pokazane wszystko funkcje - to jeśli chcesz tylko zobaczyć, jak to działa.
Ale ogólnie to nie wiem, czy jest jakaś sensowniejsza tego typu apka ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra, mam ;-) A powiedz mi jeszcze - faktycznie zamawialiście z tego? I znajdowaliście najtaniej?
Dasz przykład konkretnych części, które udało się tak najbardziej opłacalnie załatwić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas to nie jest masówka - było kilka zamówień, ale faktycznie trafionych. Przecież przed zamówieniem możesz łatwo sprawdzić ceny elementów w sieci. Tutaj faktycznie ta cena jest najfajniejsza. No ale sprawdź, to wtedy będziesz wiedzieć więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam https://zieloneq.pl/ Najlepsi specjaliści od fotowoltaiki w naszym kraju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (184 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28 odpowiedzi)

Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają są zwykle drogie, a...

do góry