Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ania - opinia wątek zamknięty Zamówione szyby super prezentują się w naszej kuchni. Panowie doradzili i...
~ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2022

Polecam jakość wątek zamknięty Zamówiliśmy szkło do kuchni i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni.
~adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 października 2016

Ada - opinia wątek zamknięty Firma zrealizowała mój pomysł w 100 %. Druk na szkle do kuchni oraz...
~Ada
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

klient - opinia wątek zamknięty Wykonanie szyby bez zastrzeżeń, bardzo dobry jakościowo nadruk. Niestety...
~klient
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

polecam wątek zamknięty fototapeta i cyfrowy druk na szkle zamówiony do mojego gabinetu oceniam...
~Norbert
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

Polecam w 100% wątek zamknięty Bardzo szybka przesyłka, obraz spelnia moje oczekiwania w 100%, jestem bardzo...
~razmes894
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

OK wątek zamknięty Realizacja projektu przebiegała sprawnie i profesjonalnie na każdym etapie....
~MS
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, szybko i sprawnie. Polecam firmę Foturia. Firmę nam polecono,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

Asia - opinia wątek zamknięty Na swoje zamówienie musiałam poczekać 10 dni, ale za to jak już mam moje...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

Wspaniala jakosc wyduków, super obsługa, dobre ceny wątek zamknięty polecam zakupy w tym sklepie bardzo szybka realizacja, b. dobry kontakt ze...
~adamsky
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry