Widok

Frad jest z*******y!!!!!!

W dniu dzisiejszym robiłem sobie dziarę . Autorem mojego dzieła był FRED jestem tak zadowolony że na pewno wrócę bo mam do poprawienia dwa które robotą chałupniczą robił mi kuzyn ale teraz w porównaniu do dzieła FREDA wyglądają paskudnie a Fred zrobi poprawki i też będą z*******e.

LUDZIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: -
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam ipozdro dra Sławka i Grubego

wczerwcu wchodząc do studia byłam zdenerwowana a tu na przywitania cześć miła rozmowa itd. chciałam tatuaż na bliźnie (w zeszłym roku wycinanie guza, i została brzydka blizna) Sławek od razu mi doradził jaki itd wykonał go w krótki czasie ale za to w pełni profesjonalnie.. fakt po dwóch tygodniach trzeba było poprawić ale nie wziął odemnie ani grosza, dla nie wtajemniczonych to tusz wnika aż pod cztery warstwy skóry więc czasem są potrzebne poprawki. Jak dla mnie to najlepsze studio do którego mogłam trafić dziękuje chłopaki:) w lipcu zrobiłam kolejny tattoo ale juz na plecach pełen profesjonalizm nic nie trzeba bylo poprawiać.Fakt ceny spore ale lepiej zapłacić więcej i mieć porządne wykonanie niż iść do pierwszego lepszego studia i potem żałować.. ja napewno odwiedze jesczeto studio i to nie raz:) gorąco polecam i pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry