Frajda

Nauka pływania

Gdynia, Tatrzańska 35

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Meg - ocena Jakbyście mieli sympatyczną, pomocna i uśmiechnięta obsługę, byłoby więcej...
~Meg
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 września 2023

Rodzic - opinia wątek zamknięty Bardzo wykwalifikowana kadra i indywidualne podejście do dzieci. Dużym plusem...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam dla dzieci i doroslych
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 czerwca 2021

Danuta - opinia wątek zamknięty Najlepsza. Moje dzieci chodzily kilka lat świetnie pływają i zawsze mile...
~Danuta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 września 2020

Zabawa z nauką/nauka z zabawą wątek zamknięty Byłem w odwiedzinach u siostry, która wybierała się ze swoim synkiem (4 lata)...
~Tomek Cera
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2017

Polecam wszystkim:) wątek zamknięty Polecam wszystkim powyższą szkołę. Świetne podejście do dziecka, bardzo...
~Daniel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2017

Super Szkoła wątek zamknięty Witam, chciałem podzielić się opinią na temat Frajda Szkoła Pływania. Moje...
~spiki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 października 2017

Godne polecenia wątek zamknięty Polecam wszystkim tę szkołę. Wspaniałe, indywidualne podejście do każdego...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2017

Polecam wątek zamknięty Świetne zajęcia dla dzieci. Wspierają rozwój dziecka poprzez świetną zabawę w...
~Monika Szydło
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 września 2017

Super Frajda wątek zamknięty Drodzy! bardzo serdecznie polecam Frajdę :) niesamowicie miło spędzony czas....
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2017

Szkoła godna polecenia! wątek zamknięty Najbardziej mi się podobało indywidualne podejście i to, że nawet dla takiego...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2017

Prawdziwe źródło frajdy :-) wątek zamknięty Na początku sierpnia odwiedziłam tę pływalnię w Gdyni i miałam okazję...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

wszystko ok wątek zamknięty Polecam wszystkim tę szkołę. Wspaniałe, indywidualne podejście do każdego...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

polecam wątek zamknięty polecam szkołe pływania frajda. Mają bardzo ciekawe ceny a co za tym idzie...
~justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Mój syn jest zadowolony . wątek zamknięty Zapisałem syna na zajęcia z nauki pływania , świetna kadra , chłopak chodzi...
~Artur Granosik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2017

Warte polecenia wątek zamknięty Chciałbym polecić tą szkołę z czystym sumieniem. Dlaczego ktoś zapyta a no...
~Mateo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2017

Super wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług :) Miła i przyjemna atmosfera Bardzo...
~Natkaa1919
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

SUPER wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z poziomu usług oferowanych . Profesjonalne...
~ANIA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Superrrrr :) wątek zamknięty Serdecznie polecam tą szkołę pływania :) ciekawe zajęcia, przystępne ceny,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Szkoła Pływania wątek zamknięty Polecam osobom chcącym szybko nauczyć się pływać. Ja sam do tej pory byłem...
~Marek Tukan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry