Franex

Pielęgnacja zwierząt

Gdańsk, Jana Pawła II 4a/5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jaccc - opinia wątek zamknięty Od ok 4 lat korzystam z usług salonu profesjonalna obsługa bardzo dobry...
~Jaccc
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2020

Polecam wątek zamknięty Byliśmy w salonie na pierwsze strzyżenie (6 miesięczny szczeniak Shih Tzu)....
~Wojtek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

NIE POLECAM wątek zamknięty Niestety miałam przyjemność skorzystać z usług tego zakładu. Brak wiedzy...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

Polecam !!! wątek zamknięty Jestem zachwycona ! :) Moja Pusia wyszła z salonu ślicznie ostrzyżona,...
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Świetny Salon dla psów wątek zamknięty byłam na strzyżeniu z 0,5 rocznym Yorkiem, świetna i miła obsługa, bardzo...
~dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecamy salon dla piesków !!!
~Dyzio
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim tego fryzjera. Mój piesek wyszedł od pani Ewy pięknie...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

Polecam!! :) wątek zamknięty Godny polecenia Salon! Przekonaliśmy się o tym na własnej, a dokładniej - na...
~Barbara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2013

SUPERRR !!! wątek zamknięty Mam bardzo małego pieska, ale charakternego ... Pani nie próbował nawet...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

Rewelacja polecam! wątek zamknięty Po wizycie u Pani Ewy moja sunia Miki mieszaniec yorka i shi tzu nigdy nie...
~eviva32
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Jerzy - opinia wątek zamknięty wspaniała obsługa i fachowość Pani Ewy. To atuty aby tam ostrzyc pieska.
~Jerzy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

ZDECYDOWANIE POLECAM! wątek zamknięty Wczoraj byłam z moim maltańczykiem na strzyżeniu. Pani wspaniale podeszła do...
~Ula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Jest GIT wątek zamknięty Moj piesk też po dłuższym okresie dał się obciachać i ... wygląda w końcu...
~McRoy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

dla mnie bomba :D wątek zamknięty Po kilku latach dalem sie namowic aby zabrac psa do fryzjera i... jestem...
~andrzej86
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry