Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Konrad - ocena Zawsze dbałem o swoje samochody, jestem perfekcjonistą i nigdy nie byłem do...
~Konrad
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 15 lutego 2024

Magda - ocena Odebrałam samochód po praniu po wylaniu mleka przez dziecko mojej siostry,...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 lutego 2024

Łukasz - ocena Witam, jako szary zjadacz chleba, posiadacz skoda octavia 2010 rok...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 lutego 2024

Grzegorz - ocena Kurcze usunęli duży odprysk na mojej szybie na wysokości oczu. Naprawdę...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 lutego 2024

Dominik - ocena Chłopaki zajęli się usuwaniem wgnieceń w moim mercedesie i wyszło świetnie....
~Dominik
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 lutego 2024

Aleksander - ocena Byłem w Freshgarage z moim Fordem Focus 2013 na konserwacji podwozia i jestem...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 lutego 2024

Miras - ocena Świetna polerka samochodu oraz lamp. Naprawdę nie sądziłem że 20 letni lakier...
~Miras
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Magda - ocena Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Usługa wykonana fachowo i dokładnie....
~Magda
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Przemek - ocena Chciałbym podzielić się moimi pozytywnymi wrażeniami dotyczącymi konserwacji...
~Przemek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 stycznia 2024

Anatol - ocena Byłem bardzo zaskoczony, że dostałem tak dobrą jakość za tak przystępną cenę....
~Anatol
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 stycznia 2024

NYX - ocena I'm very pleased with their work. My car just came off the assembly line again.
~NYX
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 stycznia 2024

W.K. - ocena Polecam ten detailing
~W.K.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 stycznia 2024

Mateusz - ocena Auto jak nowe. Bardzo miła obsługa, z czystym sercem mogę polecić!
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 stycznia 2024

Daniel - ocena Gorąco polecam. Oddałem samochód po gradobiciu, gdzie sporo firm odmówiło...
~Daniel
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 stycznia 2024

Seba - opinia Mega robota byłem dzisiaj z wgniotka dość sporą wyjechałem od fachowców mile...
~Seba
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 2 sierpnia 2023

Lu - opinia Jestem stałym klientem, jeszcze się nie zawiodłem. Oby tak dalej!
~Lu
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2023

Leszek - opinia wątek zamknięty Wyciągnięcie wgniotek zrobione bez zarzutu, nie widać że tam były. Robota...
~Leszek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2022

Superb - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa - usuniecie" wgniotki" - szybko , efekt rewelacyjny...
~Superb
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Super ekipa, goraco polecam,szybko, sprawnie i zawsze do dogadania ;)
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 maja 2021

Jerzy - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z uslug. Staraja sie! Wgniecenie lakieru i zaprawka...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry