Widok

Fryzjer -Atelier we Wrzeszczu

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś słyszał coś o fryzjerze P.Zbyszku z salonu Atelier we Wrzeszczu ???Czy ładnie robi ślubne fryzury i refleksy blond ??
Mam dylemat czy do niego iść czy polecacie kogoś innego kto ładnie czesze długie włosy .Chodzi o loki i upięcie + kwiat .
Mam włosy długie i mało podatne na układanie i kręcenie a tam mnie przekonują, ze zakrecą mi na taka specjalna lokówke , po ktorej wychodzą ładne korkociągi, które sie niby bardzo długo trzyamaja! Testowałyscie to moze ??Kasia

Kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
P. Zbyszek / polecam choc nie widzialam slubnych w jego wykonaniu
dla mnie to najlepszy fryzjer, ale lepiej jak sie wypowie ktos, komu juz robil slubna fryzure
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gzdie dokladnie jest ten fryzjer? Takze poszukuje dobrego fryzjera na moj slub, Ci polecani na forum maja juz zajete terminy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi robil fryzure slubna-wklejalam zdjecia pare miesiecy temu , balejage tez tam robilam bardzo szybko i sprawnie ,
a jesli chodzi o fryzure slubna to nie do konca bylam zadowolona bo po paru godzinach sie rozpadla :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś do niego chodziłam i wiem, że (przynajmniej kilka lat temu) z wyższością potraktował dziewczynę pytającą o fryzurę próbną, bo "on ich nie musi robić", a wszystkie panny młode, które widziałam, wychodzą od niego od lat z tą sama wersją fryzury - popodpinane loki plus kwiat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

zaginiony fryzjer z En Vouge Wrzeszcz !!! (38 odpowiedzi)

Rysopis: poszukuję wysokiego blondyna - fryzjera, który bardzo niedawno odszedł z pracy z salonu...

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

do góry