Studio Fryzjerskie

Fryzjerzy

Gdynia, Waleriana Szefki 2F/B1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia Serdecznie polecam! Potrzebowałam zmiany - Pani Magda mnie odczarowała!...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Natalia - opinia Zawsze udane wymodelowanie moich włosów od lat, a salon jest przepiękny. Do...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 stycznia 2023

Dorota - opinia wątek zamknięty Długo nie mogłam znaleźć "swojego" fryzjera w Gdyni. Do salonu trafiłam...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Iza - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam!!! Jestem bardzo zadowolona z koloryzacji i cięcia. Pani...
~Iza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 marca 2021

Klientka - opinia wątek zamknięty Polecam zawsze wychodzę zadowolona !
~Klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lutego 2021

Paula - opinia wątek zamknięty bardzo bardzo polecam, pani Magda jest profesjonalistką, nigdy nie byłam tak...
~Paula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty W końcu trafiłam w odpowiednie ręce , a włosy są mega odświeżone , pani Magda...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 stycznia 2021

Danuta - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi. Dawno nie spotkałam tak świetnej...
~Danuta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 stycznia 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Pani Magdalena jest pasjonatką w swojej profesji, za każdym razem wykonana...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 stycznia 2021

Małgosia - opinia wątek zamknięty Salon fryzjerskiego Pani Magdy godny polecenia za profesjonalizm świadczonych...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Byłam u Pani Magdy po raz pierwszy. Doradziła mi cięcie i koloryzację, bo...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 grudnia 2020

Olga - opinia wątek zamknięty Pani Magda chyba czyta w myślach. Zaproponowała mi koloryzację i fryzurę o...
~Olga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 grudnia 2020

Halina - opinia wątek zamknięty Pani Magda jest bardzo miłą I bardzo kreatywną osobą. Zależy jej na...
~Halina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 listopada 2020

Klientka - opinia wątek zamknięty Polecam, Pani Magdalena jest bardzo miła i bardzo dobrze się maną zajęła....
~Klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Rewelacja !!!!:) Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Najlepszy salon w okolicy, polecam :)
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lipca 2020

Sara - opinia wątek zamknięty Piękny blond, bardzo ładne przejścia między naturalnym kolorem włosów a...
~Sara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 marca 2020

Monika i Kuba - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam zakład Pani Magdy. Osobiście korzystam z usług...
~Monika i Kuba
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 marca 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Polecam! Pełen profesjonalizm i miła atmosfera.
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 marca 2020

Halina - opinia wątek zamknięty Wizyta u Pani Magdy to czysta przyjemność. Duża kultura osobista, duża...
~Halina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 grudnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry