Studio Fryzjerskie

Fryzjerzy

Gdynia, Waleriana Szefki 2F/B1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sandra - opinia wątek zamknięty Najlepsza od lat. Wykonanie, podejście, produkty, 10/10.
~Sandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 listopada 2019

Specjalistka w swojej dziedzinie! wątek zamknięty Od lat trafiałam do różnych salonów fryzjerskich, aż trafiłam na Magdę. Nie...
~Olivia Oliv
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 października 2019

Polecam serdecznie! wątek zamknięty Do Pani Magdy uczęszczam od lat i nie mogę się doczekać kiedy tam wrócę, bo...
~Magda K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2019

Iza - opinia wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że trafiłam do salonu Pani Magdy i Pani Justyny - obydwie...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2019

Polecam gorąco !! wątek zamknięty Wszystko na najwyższym poziomie! Strzyżenie, koloryzacja, atmosfera
~Marika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2019

- opinia wątek zamknięty Bardzo długo szukałam dobrego fryzjera i cieszę się, że trafiłam na panią...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2019

- opinia wątek zamknięty Świetna obsługa pełen profesjonalizm.
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2019

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Bardzo polecam, pełen profesjonalizm i mila atmosfera :)
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lutego 2019

polecam wątek zamknięty Polecam
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 listopada 2018

polecam wątek zamknięty Od dobrych paru lat jestem zadowoloną klientką, gwarantowana fachowa obsługa...
~M. Biel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam salon Pani Magdy za profesjonalne, indywidualne podejście do klienta,...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2018

Najlepszy salon fryzjerski, poprostu the best wątek zamknięty Jestem klientką pani Magdy od kilkunastu lat i nie zmieniam salonu bo jestem...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2018

Najlepszy salon w Gdyni wątek zamknięty Za każdym razem profesjonalnie!Indywidualne podejście do klienta! Miła...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2018

Polecam wątek zamknięty Profesjonalnie, począwszy od doboru fryzury i koloru, na udanej realizacji...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Salon na Fikakowie wątek zamknięty Super salon. Pani Magda zawsze pomocna, trafnie doradzi, wykona perfekcyjnie....
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam ten salon, na pewno tam wrócę.
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Korzystam z usług Pani Magdy od ponad 10 lat, ze względu na bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Polecam ! wątek zamknięty Profesjonalizm, doświadczenie miła atmosfera i co najważniejsze... zawsze...
~Polecam ;)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry