Widok

Fryzjer Maciek

hej, mam pytanie. Wspólnie z koleżankami chodzimy do maćka do krewtetki- facet rewelacja. Ale niestety nie mogłam ostatnio chodzić do fryzjera, i doszły mnie słuchy, że maciek zmienia miejsce pracy...ktoś coś wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całkiem nowy, też u niego byłam. Przyszłam za nim z alfy centrum od Doroty. Jest niesamowicie kreatywny i masz rację przemiły. Czas leci za szybko. A fryzurka układa się sama każdego dnia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry