Fryzjer Maciek
~Olga 25
213.17.192.*
(15 lat temu) 1 września 2010 o 21:20
hej, mam pytanie. Wspólnie z koleżankami chodzimy do maćka do krewtetki- facet rewelacja. Ale niestety nie mogłam ostatnio chodzić do fryzjera, i doszły mnie słuchy, że maciek zmienia miejsce pracy...ktoś coś wie?
0
0