Widok

Fryzjer i makijaż na Chełmie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy któraś z was ma sprawdzoną fryzjerkę w Gdańsku na Chełmie?Najlepiej aby w tym samym miejscu była też makijażystka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
suuuuper fryzjerak jest w salonie Ewa na Bieganskiego w bloku. Pytaj o p Ole - jeszcze jak bylam w Poslce to tylko do niej chodzilam. sama tez zmierzam sie u niej czesac na slub. Niestety nie ma tam makijazyski, no chyba, ze cos sie zminilo w ciagu 3 lat.... nie wiem...
W kazdym razem jesli p Ola tam jeszcze pracuje to Bardzo ja polecam. bardzo mila + sama potrafi dobrze doradzic + dobrze rozumie potzreby i pomysly klienta

powodzenia

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki, przejde się tam i "przetestuję" panią Olę, dzieki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogalbym wiele o niej chwalis, ale takich pasemek jak ona mi zrobila nikt inny nie powtoryzl, a fryzura, ktora mi "wykreowala" na studniowke powalila wszytskich... poprostu zaufalam jej nie raz i nie zalowalam.

mam nadzieje, ze i Ty bedziesz zadwowolana!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko że minęły już trzy lata...mam nadzieje ze ten zakład jeszcze istnieje i ze ta mistrzyni tam pracuje :) w czwartek sie tam przejde
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co racja to racja... :) hihi mysle, ze zaklad napewno istnieje, tylko widaoamo jak to z pracownikami, raz sie jest innym razme nie..... moze otworzyla swoj saoln... jesli jej nie bedzie zapytaj sie moze, gdzie mzna ja znalezc??? dasj mi pozniej znac jak poszlo!

pozdro

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Dziki w okolicy Więckowskiego (4 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry