Widok

Fryzjer i makijaż????

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej Dziewczyny nie długo chce sie umówi do fryzjera i na makijaż, i nie mam pojęci do kogo.Jeżeli chodzi o miejsce to interesuje mnie okolice wrzeszcza,Gdańsk główny,
Słyszałam , że fryzjer Filip jest dobry.Co o tym myślicie

hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie bylam z niego zadowolona,zrobilmi nie ten kolor co trzeba tzn inny niz sie umawialismy,sciecie tez bardzo tradycyjne.a pojechalam wlasnie do niego bo pare osob go polecalo
moim zdaniem nic ciekawego ale nie wiem jak czesze slubne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodziłam do Filipa i uważam, że jest sztucznie wylansowany,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki.Niestety nie wiem co robi dalej. To kogo polecacie?

hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Megi, jeżeli Gdynia nie jest dla ciebie za daleko, to polecam ci Salon La Femme na Skwerze Kościuszki, p. Beatę. Chodze do niej na baleyage, który robi bosko i bardzo starannie, na ślub też będzie mnie czesała. Telefon znajdziesz na www.pkt.pl.

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też dobrze słyszałam o tym salonie. Niedługo pójde wypróbować fryzjera w salonie Ireny Eris w Sopocie, jak już będe coś wiedziała, to napiszę. Z ulotki wynika, że mają jakieś cuda typu "imitacja trwałej".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tulla a gdzie jest salon Erisa w Sopocie? może mają jakąś stronę z cennikiem?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zainspirowałaś mnie do jej poszukania i ... oto wynik : http://www.drirenaeris.pl/instytut/utworz_miasto/show.php?id=40
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) dziękuję bardzo :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
interesują mnie okolice Gdańska>Jak Coś macie to napiszcie.

hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
Polecam salon POLA na powstancow warszawskich. za makijaz slubny biora 40zł a za np. koka to od 60-100zł ja tam bede sie czesala i makijaz tez oczywiscie. polecam poniewaz bardzo dlugo korzystam i nie tylko ja z uslug tego salonu i jestem bardzo zadowolona.
pozdrawiam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hania czy w salonie Pola też jest czesanie czy tylko makijaż????

hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiscie ze czesanie rowniez!! ja tam jestem umowiona na czesanie i makijaz.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tulla a orientujesz się też w cenach bo na stronie nie ma cen :( interesuje mnie jakiś zabieg nawilżająco odprężający ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdziłam właśnie dla Ciebie i nie jest tanio, raczej standard dla wyższej półki niż Eris, a mianowicie od 130 do 180 PLN za zabieg. Są za to dość fajne pakiety, ale tu już najlepiej weź sobie ulotkę. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki jesteś wielka :) no ceny przygniatają ;) no ale zobaczę może się skuszę ;) po wizycie w jednym z Gdańskich salonów jakoś nie chcę już ryzykować ;) szczególnie że ślub już za 3 tygodnie :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po wizycie w jednym z gdańskich salonów doprowadzałam twarz do porządku przez prawie dwa lata, więc wiem coś na ten temat. Wejdź na stronę spa w Haffnerze, tam ceny są porównywalne, a kosmetyki chyba lepsze niż Eris i żadna krzywda mnie nie spotkała :) Z Erisa nie byłam tak zadowolona, a haffnerowski pakiet "Przyszła Panna Młoda" jest dobrym prezentem od narzeczonego :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy moglabys napisac ile kosztuje taki pakiet i co w przyblizeniu zawiera?
dziekuje

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tutaj masz dokładne informacje na temat pakietu Panna Młoda w Hotelu Haffner http://www.hotelhaffner.pl/strona-5_promocja-11.html
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a może , któraś z was czesała się w Madisonie w Camilie Albine. Mają tam taki pakiet,że ślubna + próbna (lub nawet kilka próbnych) kosztuje 190 zł. Polecacie ?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
123
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobaczcie tez tutaj www.solariumsopot.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej babeczki na tym solariumsopot.pl maja bardzo fajne oferty czy znacie moze ten salon jak tam jest? ktos cos moze powiedziec?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba bede musiala sama sprawdzic :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

do góry