Widok

Fryzjer, makijażystka na Przymorzu

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam, mieszkam na Przymorzu od niedawna i nie orientuje się zupełnie co gdzie jest :(
Znacie jakiegoś fryzjera i makijażystkę godnego polecenia i gdzie ceny nie będą kosmiczne? Widziałam tutaj mnustwo zakładów ale nie wiem do którego z nich warto pójść a ślub 12 kwiatnia więc czasu mam już niewiele
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja Sis od lat chodzi do fryzjera w falowcu na Jagiellońskiej (od strony balkonów, gdzieś tak klatka D)
tam też czesała się do ślubu :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli nie znajdziesz wizażystki (nie sugeruj się dzielnicą, wizażystki dojeżdżają do klientek) z polecenia, to zapraszam do mnie :-). Przymorze też jest mi bliskie, bo mam tam swoje stanowisko manicure :-).

Pozdrawiam i przepraszam, ze tak się wcięłam w wątek.

Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Salon Klips, zaraz za rynkiem jest taki jednopiętrowy pawilonik z kilkoma sklepami. Można tam liczyć na profesjonalną obsługę, chodzę tam już od prawie 4 lat i tam też będę się czesać do ślubu. Jeśli myślisz o koku to polecam p. Kasię, mnie również będzie czesać.
pozdr

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest zaraz za rynkiem? ten pierwszy budynek? A znasz tutaj jakas makijazystke, kwiaciarnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam jeszcze pytanie odnośnie cen w salonie Klips. jest tam drogo? nie wiesz ile kosztuje np ścięcie wlosów i farbowanie. Wybieram się właśnie do jakiegoś fryzjera a nie chce trafić tak jak 3 miesiące temu gdzie za ścięcie i farbowanie zapłaciłam 100 zł, ta cena zwaliła mnie z nóg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to jest ten budynek za rynkiem, z daleka go widać, są różne reklamy solarium fryzjer i apteka i chyba coś tam jeszcze. Ja pytałam wcześniej o makijażystkę, to polecały jakąś swoją koleżankę co robi paznokcie, kiedyś nawet widziałam jedną dziewczynę jak czesałam się na wesele brata, wyglądała bardzo ładnie. Jednak sama jej nie sprawdzałam, bo zdecydowałam się na Skoczeń. Jeśli chodzi o kwiaty to godna polecenia jest kwiaciarnia na kołobrzeskiej. Od skrzyżowania z chłopską może jakieś 100 m w kierunku morza po lewej stronie. Znajdziesz bez trudu bo to taki podwojny maly budynek, teraz tam chyba w pobliżu zrobili parking. Wiem, że tam robią bardzo ładne bukiety i zawsze mają świeże kwiaty.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm no jeśli chodzi o cenę to trudno mi powiedzieć, bo to zależy od długości włosów i czy jeden kolor czy więcej, ale obawiam się że może być podobnie. Ja za balejaż i obcięcie płaciłam 130-140 ale mam długie włosy, więc oczywiście cena wyższa.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
558-38-48, najlepiej zadzwoń i zapytaj:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam włosy średniej długości a farbowanie to tylko jeden kolor, więc nie bedzie chyba jakos strasznie drogo. sama kiedys czesto robilam pasemka i na wlosach, ktore nie siegaly ramion placilam z obcieciem jakies 70-80 zl ale to bylo jakies 3-4 lata temu. ceny od tej pory tez pewnie poszly w gore
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

do góry