Widok

Fryzjer

Mając pełną świadomość obecnej sytuacji proszę o normalne odpowiedzi, czy jakiś fryzjer w Gdańsku lub Pruszczu Gdańskim jest otwarty? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Może jakiś znajomy fryzjer przyjdzie żeby Cię obciąć u Ciebie w domu albo ewentualnie... ktos z domownikow. No co, kiedys nie było powszechnego dostepu do fryzjerów jak dziś...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam ten sam problem. Strach pomyśleć co będzie jak się złapie coś od fryzjera.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fryzjerzy i kosmetyczki zawiesili działalność z wiadomych względów. Nie da się prowadzić takich usług zachowując odległość. Chory nie przyjdzie pewnie do fryzjera z gorączką ale taki jeszcze bezobjawowy może i co wtedy?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fryzjer też dostanie wirusa I 80 procent że o tym się nie dowie, i jak ma poniżej 60 lat to 99 procent że przeżyje bez problemu. A gdyby ten wirus nie miał imienia jak setki innych to by nad tym nie zastanowił I zaoszczędzil nerwy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie mamy zakazu prowadzenia działalności. Ja mam salon otwarty z nowymi zasadami: praca w systemie 1:1, obowiązkowa dezynfekcja rąk po wejściu, ode mnie klienci dostają maskę oraz rękawiczki, ja pracuję w masce HEPA i Ffp3 także caly czas. Poza tym wszystko jednorazowe, także mój fartuch. Dezynfekuję powierzchnię i narzędzia jak zawsze, po każdym klienci, teraz dodatkowo - klamki i terminal po i przed każdym klientem. Obsługuje tylko 3 osoby w ciągu dnia z przerwami polgodzinnymi na dezynfekcję powierzchni. Przed przyjściem wypełniasz ankietę dot ryzyka złamania kwarantanny czy widzenia się z kimś kto przyjechał z zagranicy. Mam termometr i nie mogę go używać, takie warunki trzeba zaakceptować chcac umówić się na wizytę. I pracuje oficjalnie, nie zamykam lokalu i pracuje na zapleczu, jak niektórzy znajomi fryzjerzy... jestem mgr inz w zakresie biochemii, także mistrzem w zakresie fryzjerstwa damsko męskiego i szkoleniowcem, mam duże doświadczenie w pracy skoncentrowanej na sterylność . Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszam na profil na FB Hair by Sobocinska lub sobocinska.com.pl
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13

Też o tym pomyślałem w zeszłym tygodniu. Akurat moje ulubione miejsce na szczęście jest otwarte. We Wrzeszczu na Kościuszki (chyba 27) jest salon "U Beaty". Dobry serwis, miła obsługa, polecam ;-)
Tak samo na Siedlce tuż obok przystanku "Skrajna" jest malutki salon fryzjerski. Jak przechodzę obok to zawsze widzę otwarte drzwi.
Ogólnie we Wrzeszczu jest dużo salonów, kilka z nich też napewno są nadał otwarte.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Studio Trendy ul.Studzienki polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na szczęście już jest zakaz prowadzenia działalności dla fryzjerów, kosmetyczek i salonów tatuaży. Te, które przetrwają całkowity zastój, potem będą mieć klientów od groma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja sie sam strzyge zakladam garnek, obcinam dookoła a potem troche maszynka i gra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na szczęście zdążyłam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry