Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Teresa Ogrodnik - opinia Usługa wykonana zgodnie z życzeniem, bardzo dobrze, jestem bardzo zadowolona....
~Teresa Ogrodnik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 maja 2022

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Z usług Ani korzystam od wielu lat. Jestem bardzo zadowolona i polecam.
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2022

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Korzystam od lat z całą rodziną i zawsze jesteśmy zadowoleni. Nie mam obaw...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2022

bardzo zadowolona panna młoda wątek zamknięty Pani Ania uczesała mnie pięknie i szybko, fryzura trzymała się prawie całe...
~sisi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

Super wątek zamknięty Pierwszy raz korzystalam z usug Pani Ani.Jestem bardzo zadowolona!Dobor...
~magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 maja 2015

Gorąco polecam! wątek zamknięty Z usług Pani Ani skorzystałam dziś po raz pierwszy(skuszona opiniami na...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

Witam wątek zamknięty Z usług pani Ani skorzystałam po raz pierwszy. Kolor dobrany idealnie, po...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Fryzjerka 24 wątek zamknięty Korzystałam wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłam. Ciężko choruję i trudno...
~anka2300
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

Polecam!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług fryzjerskich Pani Ani. Dobrze dobiera kolor,...
~Agnieszka - Pruszcz Gdański
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

Profesjonalizm wątek zamknięty Korzystałam z usług Pani Ani dwa razy i spotkałam się z szybką, miłą obsługą,...
~Kalimba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lipca 2014

POLECAM wątek zamknięty Z usług Ani korzystam już z ponad dwa lata.Jest bardzo dobrą fryzjerką,...
~Ela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2014

Polecam!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług fryzjerskich Pani Ani. Dobrze ścina włosy,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Pani Ania czesała mnie na wesele gdzie byłam świadkową.Przyjechała do mnie do...
~gwiazdka85
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Njalepsza fryzjerka wątek zamknięty Pani Ania jest niesamowita, moje włosy po jej każdej wizycie wyglądają...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Anie. Od kilku lat jest moją ulubioną fryzjerką dla...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

REWELACYJNA FRYZJERKA!! wątek zamknięty Korzystałam ostatnio z usług Pani Anny jestem bardzo zadowolona gdyż, nie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 października 2013

Polecam wątek zamknięty Profesjonalne usługi
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

Polecam wątek zamknięty Fryzjerka bardzo miła , punktualna,( mimo dzisiejszej pogody), ma ciekawe...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 marca 2013

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Polecam wszystkim usługi Pani Ani. Korzystam z jej usług już od jakiegoś...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

Polecam wszytskim nie zdecydowanym wątek zamknięty Witam Panią Anie znalazł mój chłopak w internecie , jak też umówił nas na...
~milagros
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry